سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۲:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۴:۴۸ ب.ظ تعداد بازدید: 79 بازدید کد خبر:2919 چاپ خبر

بايد با اصلاح روشها در استان جهش ایجاد شود

0

منتخب مردم کوهدشت در مجلس نهم ،اساسی ترین شاخصه توسعه هر جامعه را توسعه منابع انسانی عنوان کرد و گفت :جامعه ای توسعه پیدا می کند که از نیروی انسانی با کیفیت برخوردار باشد


به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان ، دکتر عبدالرضا جمالزاده روز گذشته در مراسم سومین دوره تجلیل از فارغ التحصیلان ممتاز و اولین جشنواره قدردانی از دانشجویان برتر شاهد و ایثار گر اين دانشگاه بيان كرد :دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از سی سال خدمت و تلاش به فرهنگ ،علم و پژوهش این مرز و بوم یکی از مهمترین مجامع آموزشی پژوهشی در سطح جهان به شمار می رود .
وي با بیان اینکه خدمات دانشگاه آزاد اسلامی برکسی پوشیده نیست، افزود :آثار خدمات دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های مختلف روشن است و گوشه ای از این آثار دانشجویانی هستند که در قسمت های مختلف آموزشی و پژوهشی جذب شده اند و در سطوح مختلف مدیریتی مشغول به خدمت هستند .
وی در بخشی از سخنان خود ،توقع دانشگاهیان بویژه قشر عظیم دانشجو را از نمایندگان منتخب مردم برداشتن گامهای موثردر جهت رشد آموزش عالی استان لرستان دانست .
در ادامه نماینده منتخب مردم شهرستان کوهدشت در مجلس نهم شورای اسلامی ،اساسی ترین شاخصه توسعه هر جامعه را توسعه منابع انسانی عنوان کرد و گفت :جامعه ای توسعه پیدا می کند که از نیروی انسانی با کیفیت برخوردار باشد .
ملکشاهی با اشاره به اینکه مرکز رشد و توسعه انسان ها ، دانشگاهها و مراکز علمی است، یاد آور شد :انسانهای دانشمند می توانند موجب رشد جامعه شوند .
وی تصریح کرد :باید تلاش کنیم با استفاده از منابع انسانی باکیفیت بتوانیم با اصلاح روش ها در استان جهشی خوب ایجاد کنیم .
ملکشاهی با بیان اینکه می بایست به سمت استفاده از نظرات و دیدگاهای کارشناسان برویم اظهار كرد:کارشناسان ما دانشگاهیان هستند که باید از آنها استفاده و زمینه کار و استفاده از فارغ التحصیلان دانشگاهی را فراهم نماییم.
سپس از 80 نفر از فارغ التحصیلان ممتاز و 62 نفر از دانشجویان برتر شاهد و ایثار گر سال تحصیلی 91-90 و همچنین مسوولین حوزه معاونت دانشجویی و کارکنان خوابگاههای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد به مناسبت هفته خوابگاهها با اهداء جوایزی قدردانی شد .
گفتنی است این مراسم به همت معاونت دانشجویی و با همکاری روابط عمومی وا

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط