سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۸:۱۵:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۷:۵۶ ق.ظ تعداد بازدید: 281 بازدید کد خبر:2893 چاپ خبر

بررسی مجدد میزان افزایش حقوق کارمندان در مجلس

0

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به کسری 4 هزار میلیارد تومانی دولت در پرداخت حقوق کارمندان گفت: در جلسه امروز در خصوص میزان افزایش حقوق کارمندان دولت بار دیگر تصمیم گیری می کنیم.

عزت الله یوسفیان با اشاره به اینکه میزان افزایش حقوق کارمندان دولت در سال 91 از سوی دولت 15 درصد اعلام شده بود، اظهار داشت: مصوبه مجلس در خصوص میزان دستمزد پرداختی به کارمندان دولت 4 هزار میلیارد تومان کمتر از درخواست دولت بود که در این خصوص امروز جلسه ای در مجلس برگزار می شود.
وی ادامه داد: درخواست برخی نمایندگان مجلس افزایش حقوق بیش از 15 درصد بود در حالی که بودجه لازم برای افزایش 15 درصدی نیز تصویب نشده است.
وی با اشاره به اینکه لایحه بودجه به شواری نگهبان ارسال شده است، گفت: پس از مشخص شدن ایرادهای لایحه بودجه از سوی شورای نگهبان، موضوع افزایش حقوق نیز در جلسه بررسی شده و نظر نهایی مجلس در لایحه بودجه اعمال می شود.
گفتنی است: رحیم ممبینی نیز روز گذشته اعلام کرد میزان بودجه لازم برای افزایش 15 درصدی حقوق کارمندان دولت از سوی مجلس تصوب نشده و دولت برای پرداخت این مبلغ 4 هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط