سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۸:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۱۰:۳۷ ق.ظ تعداد بازدید: 277 بازدید کد خبر:2811 چاپ خبر

نمایشگاه تخصصی روابط عمومی آموزش و پرورش استان لرستان در نورآباد برگزار شد

0

نمایشگاه تخصصی روابط عمومی های آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان لرستان همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی در قالب 14 غرفه گشایش یافت.


به گزارش ایرنا، مدیركل آموزش و پرورش استان لرستان روز پنجشنبه در مراسم گشایش این نمایشگاه، با بیان اینكه روابط عمومی پل ارتباطی بین مردم و ادارات است، گفت: ایجاد نشاط و پویایی و ارائه توانمندی دستگاههای دولتی از وظایف روابط عمومی ها بشمار می رود و روابط عمومی تنها یك كار فیزیكی نیست بلكه در حیطه فكری می گنجد كه می تواند تهدیدها را به فرصت تبدیل نماید.

‘علی ماكنعلی’، وظیفه روابط عمومی‌ها را ارائه اطلاعات درست، جامع و صادقانه به مخاطب دانست و افزود: اقناع مخاطبات نیز از دیگر وظایف روابط عمومی‌هاست.

رییس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش استان لرستان نیز دراین مراسم گفت: نمایشگاه تخصص روابط عمومی های برتر آموزش و پرورش استان شامل 14 غرفه و با محوریت اطلاع رسانی در بخش های مختلف مطبوعات، رسانه، تكریم ارباب رجوع و سایت برگزار شده است.

‘علی جهان آرا’ افزود: در عصر امروز نظریه‌های روابط عمومی سنتی متحول شده و در صورت عدم مسلط بودن روابط عمومی‌ها به فناوری اطلاعات، آنان قادر به برقراری ارتباط با مخاطبان خود نیستند.

وی گفت: در رویكرد نوین، این مردم نیستند كه پشت در اتاق روابط عمومی صف می‌بندند بلكه مدیران روابط عمومی‌ها هستند كه باید خدمات خود را از راههای جدید و با اصول ارتباطی به مشتریان عرضه كنند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط