سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۸:۴۰:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۳:۰۲ ب.ظ تعداد بازدید: 76 بازدید کد خبر:2793 چاپ خبر

نگاه متعالی و پژوهنده به معلم باید درجامعه نهادینه شود

0

وزیر آموزش وپرورش برنهادینه شدن نگاه متعالی وپژوهنده به معلم درجامعه تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حمیدرضا حاجی بابایی درکارگاه آموزشی تبیین سند تحول بنیادین به ایجاد دانشگاه ویژه فرهنگیان اشاره کرد وگفت: افرادی که وارد این دانشگاه می شوند،بعداز فارغ التحصیلی درآموزش وپرورش به کارگرفته خواهند شد.
وزیر آموزش وپرورش به ساماندهی نیروی انسانی درشهرستانها اشاره وتصریح کرد: تعداددانش آموزان و نیروهای انسانی موجود در هر استان مشخص شده است،لذا هم اکنون درحال برنامه ریزی برای ساماندهی نیروی انسانی هستیم.
وی باتاکید بر اینکه ما بایدنگاهی برجسته ،متعالی وپژوهنده به معلم درجامعه داشته باشیم،افزود: استفاده از برجسته ترین نیروهای متخصص قرآنی، موجب قرآنی شدن آموزش وپرورش خواهد شد.
حاجی بابایی به سخنان امام خمینی (ره) اشاره کرد وگفت:‌تمام سعادت ها وشقاوت ها از مدرسه است و از روسای آموزش و پرورش می خواهم، برای انتخاب بهترین معلم ها تلاش کنند.
وزیر آموزش وپرورش ضمن تشکر از عملکرد روسای ادارات آموزش وپرورش، خاطرنشان کرد باید تمامی مدارس، نیروهای آموزشی ودانش آموزان را درسراسر استان ساماندهی کنید تا امکان اجرایی نمودن طرح ها حاصل شود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط