سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۵۸:۳۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۳:۵۴ ب.ظ تعداد بازدید: 68 بازدید کد خبر:2759 چاپ خبر

برآورد ریالی مصوبات سه سفر استانی دولت به لرستان بالغ بر 150 هزار میلیارد ریال است

0

استاندار لرستان با اشاره به بركات و خدمات گسترده سفرهای استانی دولت، گفت: برآورد ریالی و میزان سرمایه گذاری لازم برای اجرای طرح های مصوب سه سفر استانی هیات دولت به لرستان بالغ بر 150 هزار میلیارد ریال می شود.


به گزارش ایرنا، حبیب الله دهمرده روز سه شنبه در جمع مردم بیران شهر از توابع شهرستان خرم آباد، افزود: هیات دولت در جریان سه سفر استانی خود به لرستان 606 طرح را به تصویب رسانده كه این طرح ها موجب تامین و توسعه زیرساخت های لازم برای رشد و آبادانی استان خواهند شد.

وی اظهار داشت: از مجموع این طرح های مصوب بخش قابل توجهی عملیاتی و اجرایی شده، بخشی در حال انجام است و برخی از این مصوبات نیز بنابه دلایلی اجرایی نشده اند.

استاندار لرستان گفت: برخی از مصوبات سفرهای استانی نیازمند حضور ، مشاركت و سرمایه گذاری بخش خصوصی است و عمده مصوبات اجرایی نشده نیز در همین حوزه و منوط به مشاركت و سرمایه گذاری بخش خصوصی است.

به گفته وی، در مجموع مصوبات سفرهای دولت به لرستان، تعدادی از این طرح ها مانند دو طرح اجرایی راه آهن ، آزادراه خرم آباد – اراك و سد معشوره نیازمند سرمایه گذاری معادل 5 هزار میلیارد تومان هستند كه این رقم معادل مجموع اعتبارات عمرانی استانی لرستان در یك دوره 30 ساله است.

دكتر دهمرده افزود: ارتباط نزدیك با مردم، آشنایی دقیق و اشراف كامل بر شرایط و وضعیت نقاط مختلف كشور، زمینه سازی برای اجرای طرح های موردنیاز مناطق با توجه به مطالبات و نیازهای مردم، از جمله ویژگی های بارز و مثبت سفرهای استانی دولت است.

وی اظهار داشت: مردم مداری، شجاعت، اخلاص، تعهد و مسئولیت پذیری به عنوان شاخصه های اصلی نظام و دولت جمهوری اسلامی یكی از دلایل اصلی در زمینه موفقیت بزرگ طرح ابتكاری سفرهای استانی دولت نهم و دهم است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط