سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۱۳:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۲:۱۵ ب.ظ تعداد بازدید: 112 بازدید کد خبر:2711 چاپ خبر

احمدی نژاد: ساخت بمب اتمی كار افراد عاقل نیست

0

نیشابور،خراسان رضوی- رییس جمهوری اسلامی ایران با انتقاد شدید ازحكومت هایی كه پول ملت خود را صرف ساختن بمب هسته ای می كنند، گفت: هیچ فرد عاقلی حاضر نیست برای ساخت بمب اتمی هزینه كند.


به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، ‘محمود احمدی نژاد’ عصر دوشنبه در پنجمین روز از یكصدمین سفر استانی هیات دولت در اجتماع باشكوه مردم نیشابور، اظهارداشت: كدام حكومت عاقلی پول ملت خود را صرف ساخت بمب اتمی می كند، كدام حاكم عاقلی است كه بودجه كشور خود را با وجود 45 میلیون فقیر صرف ساخت هواپیماهای جنگنده بدون سرنشین می كند و با آن به مردم پاكستان حمله می كند.

وی تصریح كرد: اگر این حاكمان عقل داشتند پول ملت های خود را صرف بهبود زندگی مردم كشورشان می كردند.

رییس دولت دهم همچنین اظهار داشت: آنهایی كه بی عقل هستند خیلی وقت ها تحت فریب شیطان قرار می گیرند و تصور می كنند خیلی عاقل هستند و وقتی می خواهند با ملت ها حرف بزنند با توهین، زیاده خواهی و خودبرتربینی صحبت می كنند.

احمدی نژاد تصریح كرد: آنها به گونه ای حرف می زنند كه می خواهند وانمود كنند آخر ‘خط عقل’ هستند. اما بهتر است بدانند كه كاملا در آخر ‘خط بی عقلی’ هستند.

وی در ادامه سخنانش اظهارداشت: حاكمان برخی كشورها همواره به دنبال چپاول ملت ها هستند و دستان خود را از آن سوی اقیانوس اطلس به منطقه ما دراز كرده اند و منابع و ثروت های ملت های دیگر را غارت می كنند.

رییس قوه مجریه افزود: روندی كه این حاكمان دنبال می كنند آنها را به قعر دره هدایت می كند و اگر آنها خیال می كنند با این كارها می توانند ملت های بزرگی همچون ملت ایران را سست و به عقب نشینی وادار كنند سخت در اشتباه هستند چرا كه این ملت سر سوزنی از حق خود عقب نشینی نمی كند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در نیشابور با اشاره به برخی مسایل مربوط به این شهرستان بر ضرورت كار و تلاش برای ساختن و آبادانی نیشابور و سرزمین ایران اسلامی تاكید كرد.

رییس جمهوری همچنین آمادگی دولت را برای ارایه هرگونه كمك جهت گسترش بخش های تولیدی و كشاورزی اعلام كرد و گفت كه از مردم انتظار داریم تا با كار و تلاش بیشتر دولت را همراهی كنند.

احمدی نژاد پس از سخنرانی در این شهرستان، نیشابور را به مقصد مشهد مقدس ترك كرد.

وی قرار است امشب در مراسم بزرگداشت حكیم ابوالقاسم فردوسی در شهر توس شركت كند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط