سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۰۸:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۱۲:۵۸ ب.ظ تعداد بازدید: 126 بازدید کد خبر:2699 چاپ خبر

سه هزار و 300 دانشجو در دانشگاه پیام نور دلفان تحصیل می كنند

0

دلفان – رییس دانشگاه پیام نور دلفان گفت: سه هزار و 300 دانشجو در 27 رشته تحصیلی مقطع كارشناسی دانشگاه پیام نور دلفان مشغول تحصیل هستند.


‘احمدرضا مرادیان’ روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: دانشگاه پیام نور دلفان در سال 1378 با پذیرش 50 دانشجو فعالیت خود را آغاز كرد و براساس توجه خاص دولت های نهم و دهم به گسترش مراكز آموزش عالی كشور، این دانشگاه رشد چشمگیری در بخش های آموزشی و دانشجویی داشته است.

وی، یكی از مهمترین مشكلات دانشجویان پیام نور را نبود ساختمان آموزشی عنوان كرد و اظهار داشت: این مشكل در شهرستان دلفان با تكمیل ساختمان آموزشی مركز به طور كامل حل شده و برای ساخت این ساختمان 13 میلیارد ریال هزینه شده است.

به گفته وی، این ساختمان در سه طبقه و با دو هزار و 200 مترمربع مساحت احداث شده و با به بهره برداری از آن مشكل فضای آموزشی و اداری این دانشگاه رفع شده است.

وی اظهار داشت: همچنین هشت میلیارد ریال اعتبار برای خرید و نصب فیبر نوری ، شبكه تلفن و دوربین ip ، اینترنت پرسرعت، محوطه سازی ، سیستم گرمایشی و اعلام بحران و حریق ، شبكه دوربین ، گازرسانی و آبرسانی و تجهیزات آزمایشگاهی و آموزشی این مركز هزینه شده است.

مرادیان با اشاره به احداث دو باب آزمایشگاه فیزیك و شیمی در این دانشگاه، افزود : یك میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار برای خرید تجهیزات مورد نیاز این دو رشته هزینه شده است.

به گفته وی، سایت رایانه این دانشگاه نیز با ظرفیت 40 دانشجو برای استفاده دانشجویان رشته رایانه و فناوری اطلاعات احداث شده است.

رییس دانشگاه پیام نور دلفان از تجهیز كتابخانه این دانشگاه خبر داد و گفت : با خرید چهار هزار جلد كتاب جدید تعداد كتب این دانشگاه به هفت هزار جلد رسیده است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط