سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۲:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۱۱:۰۸ ق.ظ تعداد بازدید: 455 بازدید کد خبر:2695 چاپ خبر

معلمان، مهمترین عنصر در عرصه آموزش و پرورش هستند

0

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلفان گفت: مهمترین عنصر در آموزش و پرورش، معلم است چراكه معلم با روح و ذهن انسان سرو كاردارد.


به گزارش ایرنا، ‘بهمن نریمانی ‘ روز دوشنبه در مراسم تجلیل از دانش آموزان استثنایی شهرستان، افزود: جایگاه آموزش و پرورش در كشور بسیار مهم است و بزرگترین دستگاه فرهنگی محسوب می شود كه بایستی با سرمایه گذاری لازم زمینه تقویت این نهاد فراهم شود.

وی با تاكید برگسترش و تقویت پژوهش در آموزش و پرورش اظهار داشت: پژوهشگران فرهنگی نقش مهمی در تحول و نوآوری در آموزش و پرورش دارند.

وی اضافه كرد: دانش آموزان را باید به حافظه پروری، درك متن و تفكر سوق داد وعلاوه بر آموزش و پرورش، خانواده نیز در این زمینه نقش مهمی دارند.

به گزارش ایرنا، امام جمعه نورآباد نیز در این مراسم از معلولیت بعنوان آزمایشی الهی برای سنجش بندگان سالم نام برد و گفت: راه رسیدن به سرای آخرت در برابر خدمت به این قشر عزیز و گرامی و تحمل سختی و مشقت نگهداری و دستگیری از آنهاست.

حجت الاسلام محمدتقی صرفی پورافزود : خداوند به انسان علم و فهم داده كه هر دو بی‌نهایت هستند و اگر دانش‌آموزان استثنایی از نظر فیزیولوژی اختلال دارند، اما این مشكلات در مقابل استعدادهایی كه خداوند به آنان داده بسیار ناچیز است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط