سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۲۰:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۹:۴۸ ق.ظ تعداد بازدید: 121 بازدید کد خبر:2672 چاپ خبر

فعالیت های فرهنگی باید در راس امور کشور قرار گیرد

0

وزیر آموزش وپرورش ، فعالیت های فرهنگی را یک اولویت و در راس امور کشور دانست.

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، حمیدرضا حاجی بابایی پیش ازظهر امروز با حضور درگردهمایی دو سالانه کارگزاران فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) که با حضور انواری ، سرپرست این کمیته برگزار شد با اشاره به موضوع تربیت گفت: هدف از خلقت هستی، تربیت است و همه انسان ها برای تربیت خلق شده اند.
وی با تاکید بر اینکه تربیت زیبا ترین کار است، افزود: کارمعلم ، یک فعالیت تربیتی و ازجمله زیباترین فعالیت هاست.
حاجی بابایی با بیان هدف نظام تعلیم وتربیت تصریح کرد: هدف نظام تعلیم وتربیت این است که دانش آموزان به سمت خدا سوق داده شوند.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ادامه داد :‌درجامعه هر کاری که انجام می شود باید درکنارش یک بسته فرهنگی وجود داشته باشد.
وزیر آموزش وپرورش تاکید کرد : بخشی از تربیت دانش آموزان برعهده ‌آموزش وپرورش است وضرورت دارد تمامی مسوولان در امر خطیر تربیت این وزارتخانه را یاری دهند.
وی افزود: تحول بنیادین درآموزش وپرورش باعث تغییر نگاه به مقوله تربیت خواهد شد.
حاجی بابایی با اشاره به اهداف تربیت ادامه داد: هدف تربیت این است که دانش آموز خدا، خودوجامعه را بشناسد وبه مکتب وکشورش افتخار کند.
وی با تاکید بر اجرای فعالیت های فرهنگی درجامعه خاطر نشان کرد: نظام تعلیم وتربیت باید طوری عمل نماید که هر شغل درجامعه از جایگاه ویژه خود برخوردار باشد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط