سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۲۲:۳۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۷:۱۳ ق.ظ تعداد بازدید: 101 بازدید کد خبر:2654 چاپ خبر

تفويض نقل و انتقال فرهنگيان به استانها / بررسي طرح بازنشستگي پيش از موعد فرهنگيان در مجلس

0

مديركل امور اداري و تشكيلاjت وزارت آموزش وپرورش ، از تفويض نقل و انتقال فرهنگيان به استانها خبر داد.


به گزارش سرويس «آموزش و پرورش» ايسنا، بابايي گفت: فرايند جذب براي بكارگيري همه فارغ‌التحصيلان تربيت معلم كه مشكل نظام وظيفه نداشته باشند در حال پيگيري است، اميد است از اول مهرماه سال 91 جذب شوند.

وي اضافه كرد: فارغ‌التحصيلاني كه مشكل نظام وظيفه دارند مي‌توانند به عنوان سرباز معلم در آموزش و پرورش مشغول كار شوند و در پايان خدمت نظام وظيفه، جذب خواهند شد.

وي اضافه كرد: تمهيد مقدمات جذب 25 هزار دانشجو براي تحصيل در دانشگاه فرهنگيان فراهم شده و سهميه استانها به معاونت توسعه مديريت سرمايه نيروي انساني، رياست جمهوري جهت اخذ مجوز به كار گيري ارسال شده است.

بابايي در مورد نقل و انتقالات نيز گفت: بر خلاف سالهاي گذشته كه نقل وانتقالات از طريق سامانه متمركز و كامپيوتري انجام مي‌شد، با توجه به استقرار طرح 3-3-6 نقل وانتقالات به طور كامل به استانها تفويض شده است.

وي در مورد بازنشستگي پيش از موعد گفت: با توجه به نياز آموزش و پرورش و عدم تامين اعتبار لازم بازنشستگي پيش از موعد محقق نشده است، در عين حال طرحي در مجلس شوراي اسلامي در دست بررسي است كه در صورت تصويب و به موجب آن فرهنگيان بتوانند با سنوات خدمت انجام شده بازنشسته شوند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط