سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۱:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۸:۵۳ ق.ظ تعداد بازدید: 82 بازدید کد خبر:2611 چاپ خبر

معاون سازمان هدفمندي: 28 هزارتومان مابه‌التفاوت يارانه‌اي با اجرای فاز دوم قابل برداشت است

0

بنابر اظهارات معاون سازمان هدفمندي يارانه‌ها، با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، برداشت 28 هزار تومان مابه‌التفاوت مرحله اول و دوم برای سرپرستان خانوار امكان‌پذیر می‌شود.

سيد جلال الدين عارفیان در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعي» خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در پاسخ به این كه آیا ادعای برداشت 28 هزار تومان مابه‌التفاوت یارانه مرحله اول و دوم از حساب‌ها صحت دارد یا خیر ؟ پاسخ داد: در هیچ یك از مراحل واریز یارانه‌ها وجهی از حساب‌ها خارج نشده است و این امر شامل 28 هزار تومان مابه‌التفاوت مرحله اول و دوم نیز می‌شود؛ بر همین اساس این رقم از هیچ حسابی خارج نشده ا ست.

وي با بیان اينكه سازمان هدفمندی یارانه‌ها با 25 بانك عامل برای واریز یارانه‌ها همكاری دارد، گفت: هر چند برخی از بانك‌ها قابلیت ارایه گزارش صورت حساب به افراد را دارند، اما برخی دیگر از این امكان برخوردار نیستند و به همین دلیل 28 هزار تومان در برخی حساب‌ها مشاهده نمی‌شود.

معاون سازمان هدفمندي يارانه‌ها تاكید كرد: هر بانكی دارای مكانیزم خاصی است و سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها در این امر دخل و تصرفی ندارد.

به گفته عارفيان، با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها، برداشت مابه‌التفاوت مرحله اول و دوم برای سرپرستان خانوار امكان‌پذیر می‌شود.

وي در پايان عنوان كرد: 28 هزار تومان مابه‌التفاوت دو مرحله به طور تقریبی برای تمامی سرپرستان خانوار واریز شده است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط