سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۵۴:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۱۲:۴۱ ب.ظ تعداد بازدید: 76 بازدید کد خبر:2561 چاپ خبر

سفرهای استانی دولت منشا بركات و خدمات زیادی برای ملت و نظام است

0

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین ‘سیداحمد میرعمادی’ در خطبه های نماز جمعه این هفته خرم آباد با اشاره به یكصدمین سفر استانی دولت، افزود: انجام این سفرها در سایه یك برنامه ریزی علمی و دقیق، موجب رفع بسیاری از مشكلات، محرومیت ها و كاستی ها در مناطق مختلف به ویژه مناطق محروم […]


به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین ‘سیداحمد میرعمادی’ در خطبه های نماز جمعه این هفته خرم آباد با اشاره به یكصدمین سفر استانی دولت، افزود: انجام این سفرها در سایه یك برنامه ریزی علمی و دقیق، موجب رفع بسیاری از مشكلات، محرومیت ها و كاستی ها در مناطق مختلف به ویژه مناطق محروم و روستایی می شود.

وی اظهار داشت: این سفرها به واسطه حضور مستقیم و بی واسطه مسئولان ارشد اجرایی و تصمیم گیر كشور در استان های مختلف و دیدار و گفتگوهای رودرو با مردم، نمای دقیق و مشخصی از وضعیت كشور در بخش های مختلف را به دولتمردان نشان داده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اگر این سفرها مبتنی بر برنامه ریزی كارشناسی، عینی و عملیاتی انجام شود، به یقین موجب تحولی اساسی در رفع محرومیت ها و توسعه و پیشرفت همه جانبه كشور خواهد شد.

امام جمعه خرم آباد همچنین با اشاره به فرارسیدن سالروز تاسیس رژیم منحوس و ننگین صهیونیستی ، گفت: امروز به بركت استقرار نظام جمهوری اسلامی و فراگیر شدن موج بیداری اسلامی در منطقه و جهان، شاهد فروپاشی فزاینده اركان حكومت سهیونیست ها هستیم.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی افزود: هیچ رژیمی در دنیا منفورتر از رژیم صهیونیستی نیست و به همین علت است كه بسیاری از كشورهای منطقه و جهان، آنها را به رسمیت نمی شناسند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح كرد: تاسیس این رژیم نكبت بار همواره با قتل و كشتار فجیع هزاران مسلمان بیگناه و مظلوم در فلسطین همراه بوده است.

امام جمعه خرم آباد همچنین ضمن گرامیداشت میلاد فرخنده زهرای مرضیه (س)، این ایام فرخنده را منشا بركت و خیرات كثیر برای مردم دانست.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط