سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۸:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۳در ۸:۴۳ ق.ظ تعداد بازدید: 1,426 بازدید کد خبر:25458 چاپ خبر

پنجاه‌وپنجمین شماره‌ی بیان لر منتشر شد

0

پنجاه و پنجمین شماره ی دوهفته نامه ی بیان لر منتشر شد. به گزارش لکنا به نقل از بلوطستان این نشریه پس از ماه ها عدم انتشار روز پنج شنبه هفته ی گذشته منتشر شد. دکترمحمدجعفر ایرانی مدیرمسئول بیان لر در گفتگو با بلوطستان اظهار داشت به فضل خدا بیان لر از شماره ی آینده […]

bayan-55-1-1024x712

پنجاه و پنجمین شماره ی دوهفته نامه ی بیان لر منتشر شد. به گزارش لکنا به نقل از بلوطستان این نشریه پس از ماه ها عدم انتشار روز پنج شنبه هفته ی گذشته منتشر شد. دکترمحمدجعفر ایرانی مدیرمسئول بیان لر در گفتگو با بلوطستان اظهار داشت به فضل خدا بیان لر از شماره ی آینده با تیم جدید و تحریریه ای کارکشته فعالیت خود را از سر خواهد گرفت. وی با اشاره به وقفه ی پیش آمده در انتشار این نشریه گفت: هرچند مدتی بود که مخاطبان فهیم بیان لر از مطالبش بهرمند نمی شدند اما کوشش کرده ام سردبیری نشریه را به فردی واگذار کنم که به این کار علاقه دارد و به رسالت خطیر خبرنگاری آگاه است و دارای تجربیات ارزنده ای در این زمینه می باشد و تردیدی ندارم که با حضور او دیگر  شاهده وقفه در انتشار نخواهیم بود.

ایشان اظهار داشت: طی این مدت افراد زیادی را از نظر گذراندم اما از بین آن ها آقای بساطی که خود عضوی از مجموعه ی بیان لر بود را مناسب تر  تشخیص دادم و به همین خاطر سردبیری دوهفته نامه را به او واگذار نمودم لذا از همه ی علاقه مندان و دوستداران نشریه انتظار دارم با وی تشریک مساعی نموده با ارسال مطالب و نوشته هایشان مطبوعه ی خود را غنی و وزین کنند.

به گزارش بلوطستان تیتر نخست این شماره ی بیان لر به آمار تآمل برانگیز از رفتار جنسی ایرانیان اختصاص دارد و مطالب زیر را در بقیه ی صفحات آمده است:

مولفه های اعتدال»محمدجعفر ایرانی

علی قلی خان  غضنفری؛ مومن و مردم دار» محمد بساطی

مدیران همیشه همراه» عباس دارایی

جایگاه خبرنگاران در لرستان» فرشید گله داری

فرهنگ نه دستوری است نه بخشنامه ای» مدیرکل ارشاد لرستان

گفتگو با سرپرست شهردار کوهدشت» احمد بساطی

چگونه کبد سالم را بشناسیم» فتحعلی قبادی کوره خسروی

اخبار هفته دولت در لرستان»گزارش افتتاح طرح ها

گفتنی است شماره ی ۵۵ بیان لر در چهار صفحه و با بهای ۳۰۰ تومان منتشر شده و روزهای شنبه و یکشنبه در دکه های مطبوعاتی استان لرستان توزیع می شود.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط