سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۳۱:۲۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۳در ۷:۴۴ ب.ظ تعداد بازدید: 625 بازدید کد خبر:25426 چاپ خبر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان: بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی در کوهدشت احداث می‌شود

0

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: دانشگاه علوم پزشکی در حال تلاش و برنامه ریزی برای طراحی و ساخت یک بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی در شهرستان کوهدشت است.

139303071504139042859263

 

به گزارش لکنا به نقل از تسنیم ، کوروش ساکی امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کوهدشت اظهار کرد: بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان کوهدشت، بسیار فرسوده و قدیمی است و دیگر جواب گوی نیاز این شهرستان نیست.

وی در مورد برنامه دانشگاه علوم پزشکی لرستان برای برطرف کردن این مشکل افزود: دانشگاه علوم پزشکی در حال تلاش و برنامه‌ریزی برای طراحی و ساخت یک بیمارستان 160 تخت خوابی جدید در شهرستان کوهدشت است.

حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی امام جمعه شهرستان کوهدشت نیز اظهار کرد: شهرستان کوهدشت از کمبود تخت بیمارستانی و پزشک متخصص به شدت رنج می برد و از مقام های مسئول تقاضا داریم که شهرستان کوهدشت را به امکانات پزشکی روز مجهز کنند.

وی افزود: شهرستان کوهدشت بسیار گسترده است و شهرستان رومشکان نیز در همسایگی آن قرار دارد و باید بیمارستان دوم در این شهرستان راه اندازی شود.

امام جمعه شهرستان کوهدشت با بیان اینکه بهبود ارائه خدمات دولت به مردم کارنامه ای مثبت برای نظام است، افزود: اقداماتی که دولت کنونی در راستای خدمت در حوزه سلامت انجام داده، چشم گیر و جای تقدیر فراوان دارد.

بعد از خاتمه جلسه شورای اداری شهرستان کوهدشت مجهزترین زایشگاه استان لرستان در این شهرستان با حضور امام جمعه کوهدشت، نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار کوهدشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان،  به بهره برداری رسید.

این زایشگاه دارای 28 تخت و در زمینی به مساحت 700 متر مربع احداث شده و 12 میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز آن هزینه شده است.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. آقای ساکی کی می خواهید مدیران اعتدالی را به کار بگیرید؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 2. پنا بر خدا راس بو

  [پاسخ]

 3. ضمن تشکرازاقدام مذکور.ای کاش آقای ملکشاهی ودکتر امرایی وسایرین باعزم جدی پیگیرومطالبه گر احداث یک دانشکده پرستاری میشدندتاهم نیرویمان برای حال وبخصوص کادرآینده بیمارستان تامین شود وهم اینکه دانشجویان کوهدشتی این رشته آواره جاهای دیگرنمی شدندوهم اینکه هزینه آنها وهم آسیبهاکمترمیشد/…امیدوارم آقایان مسولین وصاحبان کوهدشت این مطلب را درک کنندوفکری بحال ماجوانان ودانشجویان بکنندتادیرترنشده .

  [پاسخ]

 4. جناب دکتر ساکی اگر بزرگترین بیمارستان دنیا رابرای کوهدشت تاسیس کنید ولی نیروی متخصص وجود نداشته باشد ومدیریت ضعیف باشد شبیه خوابگاه است. شما اگر می خواهید به مردم کوهدشت خدمت کنید مدیریت بیمارستان را سامان دهید وهمین خرابه را مجهزوآباد کنید کلی کار کردید وبیمارستان 160 تخت خوابی پیشکش شما.

  [پاسخ]

 5. ظفر موافقم دردمان بسیاراست بسیار

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط