سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۸:۲۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۳در ۹:۱۶ ق.ظ تعداد بازدید: 261 بازدید کد خبر:25291 چاپ خبر

10 طرح خودکفایی در کوهدشت افتتاح شد

0

با حضور معاون برنامه‌ریزی استانداری لرستان 10 طرح خودکفایی در کوهدشت افتتاح شد.

images

به گزارش لکنا به نقل از فارس، به مناسبت هفته دولت در سومین روز از این هفته عصر دیروز با حضور علی‌هادی چگنی معاون برنامه‌ریزی استانداری لرستان 10 پروژه خودکفایی در کوهدشت افتتاح شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی کوهدشت در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: هر کدام از این طرح‎ها با اعتباری بالغ بر 10 میلیون تومان به منظور اشتغال‎زایی مددجویان کمیته امداد کوهدشت به بهره‎برداری رسید و در مجموع بیش از 100 میلیون تومان برای این طرح‎ها هزینه شده و این طرح‌ها مربوط به کشاورزی و دامپروری بوده و برای 15 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

وی گفت: این پروژه‌ها با حضور معاون برنامه‌ریزی استانداری لرستان، فرماندار، امام جمعه، سایر مسئولان ادارات شهرستان کوهدشت به بهره‌برداری رسیدند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان کوهدشت گفت: همزمان با هفته دولت و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیش از 170 میلیون ریال جهت پرداخت هزینه درمانی بیماران تحت حمایت خود در سطح شهرستان هزینه شده است. پرداخت هزینه‌های درمانی این نهاد در دو سرفصل خسارات متفرقه و خدمات ویژه به مددجویان این نهاد ارائه می‌شود.

امرایی افزود: 104 بیمار مددجو این نهاد به مناسبت هفته دولت از این نوع خدمات امدادی در سطح شهرستان بهره‌مند شده‌اند و کمیته امداد با پرداخت هزینه‌های درمانی مددجویان در تلاش است تا از دغدغه و نگرانی بیماران تحت حمایت این نهاد بکاهد.

وی خاطرنشان کرد: در پرداخت هزینه‌های درمانی مددجویان، زنان سرپرست خانوار و ایتام تحت حمایت در اولویت بودند.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط