سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۱۹:۳۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۳:۰۰ ب.ظ تعداد بازدید: 137 بازدید کد خبر:2521 چاپ خبر

چند خبر از شهرستان های استان لرستان

0

یك دوره مسابقه طناب كشی بمناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در شهرستان دلفان برگزار شد.


رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان گفت: این مسابقه با هدف گسترش ورزش های محلی و توسعه این ورزش در جامعه برگزار شده است.

‘هوشمند احمدیان ‘افزود: در این دوره از مسابقات 240 نفر در قالب 30 گروه با یكدیگر به رقابت پرداختند كه در پایان تیم مسجد النبی(ص) و تیم مسجد حضرت ابوالفضل(ع) مقام های اول و دوم را كسب كردند.

* مدیر روابط عمومی فرمانداری كوهدشت، روابط عمومی را یك علم، فن و هنر عنوان كرد و گفت: اطلاع رسانی به موقع، درست،‌ هدفمند و هوشیارانه و پاسخگویی به افكار عمومی از مهمترین وظایف روابط عمومی ها است.

آرمان منصوری در همایش روابط عمومی های كوهدشت، خواستار ارتقای جایگاه روابط عمومی ها در راستای حفظ شان آنها و ارتباط تنگاتنگ و سازنده با رسانه های شهرستان شد.

در پایان این همایش ‘فرشید بهرامی’ مسئول دفتر ایرنا در شهرستان كوهدشت ، ‘لطیف عباسی، سجاد شفیعی، غفور محمدی، جواد آزادبخت و احسان سلگی برای مدت سه سال به عنوان اعضای شورای اطلاع رسانی شهرستان كوهدشت انتخاب شدند.

* مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی شهرستان نورآباد از اجرای طرح همكلاسی آسمانی در این شهرستان خبر داد .

‘علی امامی’ گفت: در این طرح دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های دانش آموزان به بررسی زندگینامه و ابعاد مختلف شخصیت علمی و فرهنگی مذهبی شهدای دانش آموز شهرستان دلفان می پردازند.

وی افزود : شهرستان دلفان 44 شهید دانش آموز را تقدیم انقلاب اسلامی كرده كه در قالب این طرح زندگینامه ، وصیتنامه و مستندات این تعداد شهید جمع آوری خواهد شد .

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط