سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۴:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۳در ۹:۳۱ ق.ظ تعداد بازدید: 239 بازدید کد خبر:25201 چاپ خبر

سیاست‌های پنچ گانه وزارت فرصتی بی‌نظیر برای ارتقاء نظام آموزشی کشور

0

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، سیاست‌های ۵ گانه مقام عالی وزارت آموزش و پرورش را همچون ساعت پدیده‌ای منظم، مرتب و بدون کوچک‌ترین انحراف خواند.

goodarz-karimi-copy

 

 

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، سیاست‌های ۵ گانه مقام عالی وزارت را همچون ساعت پدیده‌ای منظم، مرتب و بدون کوچک‌ترین انحراف خواند.

به گزارش لکنا به نقل از ایلنا، کریمی فر در کمیته برنامه ریزی آموزش و پرورش لرستان دوران فعلی آموزش و پرورش را دوران معیار، سنجش و بالندگی دستگاه تعلیم و تربیت خواند و گفت: وزیر فرهیخته آموزش و پرورش فرصتی بی‌نظیر برای این وزارت خانه مهم و تاثیرگذار جامعه می‌باشد چرا که ایشان تمام سطوح مدیریتی را تجربه کرده است.

وی در ادامه مدیران را سفیران واقعی آموزش و پرورش خواند و گفت: اگر می‌خواهیم آموزش و پرورشی پیشرفته و مترقی داشته باشیم بایستی دستگاه تعلیم و تربیت را بر مدار تدبیر و امید و بدون حاشیه و سیاست بازی اداره کرد و در این راستا بایستی با مدیران بابرنامه، پویا، نخبه و بانشاط را تقویت کنیم.

کریمی فر سازماندهی، برنامه ریزی، هماهنگی، نظارت و کنترل را ۵ مقوله مدیریتی برشمرد و گفت: آموزش و پرورش را بایستی از یادگیری‌های سطحی به سمت یادگیری‌های عمقی، علمی و پژوهشی سوق بدهیم و اعتقاد داریم این امر با ارتقاء علمی و پژوهشی مدیران و معلمان ممکن می‌شود.

وی در ادامه به موفقیت‌های آموزش و پرورش لرستان در ۸ ماه گذشته تاکنون اشاره کرد و گفت: کسب رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی دانش آموزان لرستان نشان از برنامه ریزی دقیق و علمی دانست و افزود: با الگوی مدیریت دانش مسیر بالندگی لرستان هموار‌تر می‌شود.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. با‏ ‏دانش‏ ‏وبینش‏ ‏علمی‏ ‏جناب‏ ‏دکتر‏ ‏کریمی‏‏ ‏فر‏ ‏مدیرکل محترم‏ ‏
    ‏می‏ ‏توان‏ ‏آینده‏ ‏درخشان‏ ‏تعلیم‏ ‏وتربیت‏ ‏را‏ ‏در‏ ‏استان‏ ‏لرستان‏ ‏رقم‏ ‏زد.
    ‏ ‏بی‏ ‏شک‏ ‏همیاری‏ ‏وهمکاری‏ ‏فرهنگیان‏ ‏عزیز‏ ‏هم‏ ‏استانی‏ ‏در‏ ‏این‏ ‏راستا‏ ‏‏ ‏مسئولین‏ ‏ارشد‏ ‏استان‏ ‏را‏ ‏دلگرم‏ ‏ومصمم‏ ‏تر‏ ‏می‏ ‏سازد‏ ‏.
    حناب‏ ‏دکتر‏ ‏کریمی‏ ‏معمار‏ ‏نوین‏ ‏تعلیم‏ ‏وتربیت‏ ‏استان‏ ‏است‏ ‏بیایید‏ ‏ایشان‏ ‏را‏ ‏همه‏ ‏جانبه‏ ‏یاری‏ ‏نماییم‏ ‏‏ ‏تا‏ ‏جایگاه‏ ‏علمی‏ ‏وتربیتی‏ ‏لرستان‏ ‏به‏ ‏آن‏ ‏جایگاهی‏ ‏که‏ ‏مستحق‏ ‏است‏ ‏برسد‏ ‏.‏ ‏

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط