سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۷:۱۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۳در ۶:۵۹ ب.ظ تعداد بازدید: 498 بازدید کد خبر:25135 چاپ خبر

استیضاح فانی با 40 امضاء آماده تحویل است!

0

طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش با امضای 40 نماینده در این هفته یا بعد از تعطیلات تابستانی مجلس، تقدیم هیأت رئیسه می‌شود.

attach201310195401546611048

 

حجت الاسلام مهدی موسوی‌نژاد،نماینده دشتستان در خصوص «طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش»، گفت: تعداد 40 نماینده این طرح را امضاء کردند و به دلیل اینکه همزمان با استیضاح وزیر علوم بود، هیأت رئیسه مجلس این طرح را تحویل نگرفت و قرار شد بعد از استیضاح وزیر علوم، آن را تحویل بگیرد. او ادامه داد: با توجه به اینکه استیضاح وزیر علوم تمام شد، اگر این هفته هیأت رئیسه مجلس طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش را تحویل بگیرد، آن را تحویل می‌دهیم زیرا با تعطیلات تابستانی مجلس مواجه می‌‌شویم؛ در غیر این صورت این طرح به بعد از تعطیلات مجلس موکول می‌شود.

حجت‌الاسلام موسوی‌نژاد با اشاره به دلایل طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت: دلایل طرح استیضاح 10 محور دارد که شامل انتصاب مدیران سیاسی و ناکارآمد در آموزش و پرورش، برگشت به کار نیروهای بازنشسته، عدم اجرای قانون استخدام مربیان پیش‌دبستانی،‌حق‌التدریسی و مربیان نهضت سوادآموزی است. نماینده دشتستان در مجلس گفت:عدم توجه به بیمه‌های درمان و تکمیلی فرهنگیان و عدم توجه به حوزه تربیتی دانش‌آموزان نیز از جمله دلایل طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش است.

 

 

برچسب‌ها , ,

دیدگاه

  1. چرا استیضاح

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط