سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۸:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۶ مرداد ۱۳۹۳در ۶:۲۶ ب.ظ تعداد بازدید: 1,561 بازدید کد خبر:24844 چاپ خبر

تولد دوباره هفته نامه “بانگ اساطیر”

0

  به گزارش لکنا، هفته نامه بانگ اساطیر با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی آقای خسرو پرویزپور به قائم مقامی و سردبیری آقای محمد فیضی فعالیت مجدد خود را در مرکز استان با کادری کاملا فنی، تخصصی و حرفه ای و با هدف روشنگری زوایای خاموش فرهنگی،سیاسی و اجتماعی استان لرستان و آگاهی بخشی به مردم […]

85438382997552600480

 

به گزارش لکنا، هفته نامه بانگ اساطیر با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی آقای خسرو پرویزپور به قائم مقامی و سردبیری آقای محمد فیضی فعالیت مجدد خود را در مرکز استان با کادری کاملا فنی، تخصصی و حرفه ای و با هدف روشنگری زوایای خاموش فرهنگی،سیاسی و اجتماعی استان لرستان و آگاهی بخشی به مردم قدرشناس شروع کرده است.

این نشریه آمادگی انعکاس مطالب کلیه هموطنان و تحلیل عملکرد دستگاه های اجرایی و انتقال موفقیت حصولی مدیران را نوید می دهد.

در این مسیر از خدای بزرگ و یاری شما عزیزان استمداد می خواهیم و اطمینان می دهیم هفته نامه اساطیر جز در جاده انصاف وعدالت و پاسداشت آیین قلم و بیان و رعایت قانون مطبوعات و بیان واقعیت های اجتماعی به سویی دیگر راه کج نکند.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. برای کلیه عوامل و دست اندرکاران هفته نامه اساطیر آرزوی موفقیت دارم امیدوارم این هفته نامه بتواند مشکلات استان لرستان را به گوش مسئولین محترم برساند

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط