سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۵۷:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۸ مرداد ۱۳۹۳در ۶:۴۹ ب.ظ تعداد بازدید: 238 بازدید کد خبر:24509 چاپ خبر

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان ، در پیامی روز خبرنگار را به خبرنگاران متعهد لرستان تبریک گفت

0

  مدیر کل آموزش و پرورش لرستان ، در پیامی با نکوداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار شهید لرستانی ، این روز را به خبرنگاران متعهد لرستان تبریگ گفت. متن پیام دکتر گودرز کریمی فر  به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم 17 مرداد روز خبرنگار یادآور شکوه ، تعهد آرمانی و انقلابی […]

goodarz karimi copy

 

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان ، در پیامی با نکوداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار شهید لرستانی ، این روز را به خبرنگاران متعهد لرستان تبریگ گفت.

متن پیام دکتر گودرز کریمی فر  به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

17 مرداد روز خبرنگار یادآور شکوه ، تعهد آرمانی و انقلابی مجاهدانی است که با سلاح قلم در دفاع از ارزشهای انسانی و اسلامی  سترگ و استوار ایستاده اند .خبرنگاران  انسانهای آزاده ای هستند که به  شرافت قلمشان شهره‌اند و شرافت، پرچمی است بر قلم‌آنان که به محض نوشتن به اهتزاز و جنبش درمی‌آید. ویژگی برجسته خبرنگاران متعهد در  تلاش خستگی ناپذیر، بر اساس مسئولیت اجتماعی و حرفه‌ای،  با هدف تامین حقوق مردم در دستیابی به اطلاعات است و  همین همت بلند است که همگان خالصانه، متعهدانه و با افتخار، تلاش می‌کنند گوی سبقت تبریک و تهنیت را  به مناسبت روز خبرنگار از یکدیگر بربایند.

مایلم از این فرصت  مغتنم برای سخن گفتن با شما استفاده ‌کنم تا رسالت بزرگ جامعه رسانه‌‌ای را مورد بازخوانی و تاکید قرار دهم. می خواهم  دین خود را هرچند اندک به مجاهدانی ادا کنم که با قدم‌های استوار متکی به ایمان ، قلم‌های خود را برای عشق و خدمت به مردم و اعتلای کشور به‌کار بردند.  آموزش و پرورش به عنوان گسترده ترین و حساس ترین  دستگاه فرهنگی و آموزشی کشور امروز بیش از هر زمان دیگری تعامل و همفکری با اصحاب رسانه را در دستور کار قرار داده  و معتقد است در انجام رسالت خطیر و انقلابی خود به  تعهد  انقلابی خبرنگاران نیاز دارد . تقارن روز خبرنگار را با درخشش بی نظیر دانش آموزان لرستانی در کنکور سراسری سال 93 و کسب رتبه های 4و6 رشته علوم تجربی به فال نیگ گرفته و معتقدم اگر امروز آموزش و پرورش لرستان با افتخاردر کسب رتبه های تک رقمی کنکور  مقتدرانه در جایگاه چهارم کشور ایستاده است  با مدد  تعامل و همراهی یاورانه  خبرنگاران ،اصحاب رسانه و دانش آموزان ،اولیا و مربیان بوده است و برای تداوم این افتخارآفرینی و  نهادینه کردن فرهنگ اعتماد به نفس و خودباوری به خبرنگاران و اصحاب رسانه نیازمند است .  بی تردید خبرنگار است که بستر توسعه و پیشرفت جامعه را هموار می کند و  فرهنگ توسعه و پیشرفت را در جامعه ساری و جاری می سازد .

امیدوارم با  همت و پشتکار خستگی ناپذیر خبرنگاران استان ، آموزش و پرورش در انجام مأموریت های محوله با سرلوحه قرار دادن منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی )، رویکرد های دولت تدبیر و امید و سیاست های مقام عالی وزارت  بتواند در پیشبرد اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت  موفق تر  از گذشته عمل نماید و این میسر نمی شود مگر با تعامل و همکاری  خبرنگاران و اصحاب رسانه .اینجانب ضمن تبریک مجدد  روز خبرنگار به همه زحمتکشان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی و نکوداشت یاد و خاطره  شهید محمود صارمی خبرنگار شهیرلرستانی ، برای خبرنگاران متعهد و کوشای ایران اسلامی، سلامت قلم و توفیق روزافزون رادر ادامه تلاش‌های رسانه‌ای از درگاه خداوند متعال  خواستارم.

گودرز کریمی فر مدیر کل آموزش و پرورش لرستان

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط