سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۴۹:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۳در ۸:۰۲ ق.ظ تعداد بازدید: 913 بازدید کد خبر:24422 چاپ خبر

با نظر اکثریت اعضای شورای شهر/ شهردار کوهدشت برکنار شد

0

  به گزارش لکنا، جلسه ی استیضاح شهردار کوهدشت که دیشب در محل شورای شهر و با حضور شهردار و اعضای شورای شهر پشت درهای بسته برگزار شد، پس از طی زمانی شش ساعته با رأی 7 نفر از اعضای شورا منجر به عزل مهندس مراد کرمی شد. این جلسه با نظر شورا به صورت غیرعلنی […]

BAYAT-AZADBAKHT-81

 

به گزارش لکنا، جلسه ی استیضاح شهردار کوهدشت که دیشب در محل شورای شهر و با حضور شهردار و اعضای شورای شهر پشت درهای بسته برگزار شد، پس از طی زمانی شش ساعته با رأی 7 نفر از اعضای شورا منجر به عزل مهندس مراد کرمی شد.

این جلسه با نظر شورا به صورت غیرعلنی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد. مسأله ای که بر خلاف نظر شهردار بود و موجب شده رسانه ها و شهروندان در جریان جزئیات دلایل استیضاح قرار نگیرند.

شنیده می شود، قرار است مراسم خداحافظی با مهندس مراد کرمی فردا صبح ساعت 10 در محل پارک دلیجانی برگزار شود.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. شورای شهر متاسفیم..

  [پاسخ]

  پارمیس در :

  زبان مردم چرا تاسف ایا ده متر جدول وبیست متر موزاییک فرش هم شد عملکرد یک مدیر زمانی باید تاسف بخوریم که شهردار درکارنامه خود احداث پارک کمربندی شهر وچند ابنما وتعریض خیابان رهبری داشته باشد زبان مردم من برخلاف شما برای شهردارمعزول شده متاسفم چرا چون عوارض پاساز های بدون پارکینگ سطح شهراز عوارض ساختمان مسکونی که هیچ اشنایی درشهرداری ندارد کمتراست

  [پاسخ]

  123 در :

  پارمیس خجالت بکش از تهمت و دروغ پاساژ صمصام بالای یک میلیارد عوارض معوقه دارد و بقیه نیز همچنین و راستی کدام پاساژ در زمان کرمی احداث شده که چنین اسپند روی آتیشت کرده ای…..

  [پاسخ]

  پارمیس در :

  سلام 123این عوارض های معوقه کی وتوسط چه شخصی باید وصول شود؟دربعضی شهرها مردمانش حتی با ساختن چند تونل پل هوایی پارک واحداث خیابان باز هم شهردار را به نقد می کشند اما ما از بس درگیر تعصبات باندی شدیم وهیچ کاری درچند ساله گذشته صورت نگرفته چند متر جدول وموزاییک واسفالت چند کوچه ان هم غیر اصولی به عنوان عملکرد اوردیم واز ان دفاع میکنیم مااز اقای کرمی ونیروهای شهرداری انتظار فضای سبز وتعریض خیابان رانداشتیم انتظار کم مااین بودوضعیت موجود راحفظ کند اقای 123درکجای دنیا دیده اید زباله های یک طرف خیابان را جمع اوری کنند طرف دیگر نه این را به حساب مدیرمشارکتی میزا ری یا عدم نظارت وتخصص

 2. امید است در خصوص سایر مدیران نیز چنین جسارتهائی بکار بسته شود بحث بی لیاقتی و برکناری یک مدیر نیست جناب شهردار ممکن است در مناصب دیگر عملکرد بهتری داشته باشند هر چند مدیران حاضر در ادارات این شهر صدها پله ضعیفتر از شهردار هستند اما شهردار فلک زده در باتلاق شورا گیر کرد ولی سایر مدیران با نظر جمعی عزل و نصب نمی شوند!!
  مراسم وداع جایز نیست بهتر است به جای شلوغ کاری و تجمع برخی از ذینفعان مراسم تودیع شکوهمندی برای ایشان گرفته شود ، اعتراض به عزل یک مدیر ممکن در روند تغییرات اختلال ایجاد نماید (امید است جمله آخر زائیده تخیلات خبرنگار محترم باشد!)

  [پاسخ]

  کرمی در :

  معلومه حالت خوش نیس بوی دود از نوشته هات بلند میشه ای دل غافل……….

  [پاسخ]

 3. زندگی صحنه زیبای هنرمندی ماست؛
  هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود؛
  صحنه پیوسته به جاست؛
  خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد…
  به قول شیخ اجل، حضرت سعدی؛ از آدمی دو چیز بماند؛
  نام نیک و ثواب؛ نام نیک در این دنیا و ثواب هم در سرای دیگر.
  امیدوارم که اعضای محترم شورای شهر بدنبال نام نیک خود باشند و با حل مشکلات مردم؛ ثواب سرای دیگر را نیز پس انداز کنند.
  اما بدانند که نام نیک آنان با “عمل نیک” خواهد ماند و ثواب نیز با دوری از “مطامع شخصی”؛ حال با خود بیاندیشند که آیا عزل جناب شهردار عمل نیکی بود؟ آیا در این کار مطامع شخصی خود را دخیل نکردند؟ آیا قصد انجام کارهای “فرا قانونی” را نداشتند که جناب شهردار مانع شده باشد؟ و…

  [پاسخ]

 4. شورا منتخب مردم هستند اما کدام مردم؟ نمی دانیم. از ماست که بر ماست.
  شهردار ما با افتخار رفت…

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  اخ اخ اخ واقعن که حیف شد.

  [پاسخ]

  پارمیس در :

  به اعضای شورا خسته نباشید میگم وبهمردم تبریک میگم به خاطر انتخابشان امااز اعضای شورا تقاضادارم شهرداری راانتخاب کنند که عاشق کار باشد وتعریض خیابان امام فضای سبز وکمربندی شهررا دربرنامه کاری خود بیاورد ودر اخذ مالیات وعوارض دادن اضافه کاری به پرسنل عدالت را رعایت نمایید

  [پاسخ]

  ناشناس آشنا با درد مردم در :

  سلام!

  [پاسخ]

 5. برادران شورا اینکه منتخب خودتون بود اگر تصمیمتون اشتباه بوده برا جبرانش چکاری میکنید؟

  [پاسخ]

 6. استخدام54نفر برا اعصای شورا کم بود باید 200نفر رو استخدام می کرد.مناسفم

  [پاسخ]

 7. حسن زاده فرمانداری کوهدشت

  اعضای شورا پشت درهای بسته با هماهنگی بعضی از اقایون گل کاشتید دست مریزاد.راستی گرچه نظر مردم برایتان اهمیت ندارد اما بنظرتان مردم با چه دیدی بشما نگاه میکنند! ان شاالله که فحش نثارتان نکنند. سالهاست مردم کوهدشت در حسرت مدیر دلسوز و پاکدست و کاردان مثل مهندس کرمی هستند که اینبار صورت رنگ و رخ پریده این شهر فقیر نشین و ستمدیده شاهد سیلی بی رحمانه شما بر خود بود که پاسخ مردم مظلوم و بدشانس کوهدشت از شما اگر غیر از این بود باید متعجب بود.
  از شما برادران شورا که خود را وکیل و قیم مردم در شهر و همچنین پاک و نخبه میدانید سوال میکنم کدام یک از شما تاکنون به خود شهامت و جسارت داده در اعتراض به سیستم نابسامان مدیریت شهرستان و شهر کوهدشت از فرمانداری گرفته تا مابقی دستگاههای اجرایی، با مقامات بالا کمترین اعتراض یا مکاتبه ای داشته باشید!!

  خوبی پستهای این دنیا (برای مردم ستمدیده ) اینست که گذراست و ماندگار نخواهد بود و این نیز بگذرد .اما انچه ماندگار است اسم و رسم نیکوست که با عمل نیکو حاصل میشود نه با در نظر کرفتن مطامع شخصی و سیاست بازی و فریب و دروغ، که اگر چنین بود باید الان بجای علی (ع) و ائمه هدی (ع) نام معاویه بر سر زبان باشد.
  نیک بنگرید که خداوند در قران میفرماید: “و قل اعملوا فسیرالله عملکم و رسوله و المومنون ” بگو (هر چه میخواهید عمل کنید)عمل کنید پس خداوند و رسولش و مومنین (خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام) شما را می بینند.

  [پاسخ]

 8. پنج شنبه ساعت ۱۰ صبح در پارک شهر مراسم بدرقه جناب شهردار برگزار می شود. هر چه دوستان بیشتر شرکت کنند تاثیر مثبتی برای توجه به نظر عموم خواهد داشت.

  [پاسخ]

 9. اصل هفتم قانون اساسی صراحت دارد که شوراهای اسلامی کشور یکی از ارگان‌های تصمیم گیری و اداره امور کشورند و اگرچه به لحاظ تصمیمات سازمانی و اداری کشور دارای وظایف خاص خود هستند ولی از نظر قانون اساسی و حق حاکمیت در طراز سایر ارکان حکومتی قرار می‌گیرند. و حتی دامنه حکومت آنها به اندازه‌ای است که مسئولین دولتی موظف به رعایت تصمیمات آنها در حدود اختیاراتشان هستند.
  همچنین با ملاحظه اصل یکصدم قانون اساسی به نظر می‌رسد که غرض قانون‌گذار از وضع اصل یکصدم، توزیع قدرت در نظام‌های اجتماعی، امور اجتماعی، اقتصادی، عمرانی و فرهنگی و… اگرچه مستقیماً سیاسی نیستند و اصولاً جدای از امور سیاسی محسوب می‌شوند اما دارای کارکردهای سیاسی نیز می‌تواند باشند. به ویژه از آن جهت که این بخش‌ها به وجود آورنده طیف خاصی هستند که در فرآیند اقتدار سیاسی، به عنوان منابع قدرت شناخته می‌شوند. قانون اساسی با واگذاری این دسته از امور و فعالیت‌های اجتماعی به شوراها سعی کرده است تمرکز منابع قدرت در دست عده خاص نباشد.
  بنابراین ظرفیت هاو اختیارات اعطایی قانون اساسی به اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا نباید معارض مطالبات عمومی مردم باشد.”مردم”؛ همیشه پر محتواترین عناصرقضاوت های اجتماعی اند محال است خرد جمعی در تمرکز به موضوعی ،بیراهه رفته ؛اشتباه کند!
  نبض تحولات و وقایع سیاسی و اجتماعی در کوهدشت به سرعت متورم می شود و ما باید همیشه به این موضوع توجه کنیم که
  حقوق ملت ؛مقدم بر عواطف و احساسات و بغض ها و هیجانات ماست
  فارغ از تایید یا تقبییح عملکرد شورای اسلامی شهرستان کوهدشت در برکناری شهردار شهرستان به همه اعضای شورای اسلامی ؛توصیه و تاکید دارم که در برابر اعمال خود ؛هم در برابر خدا و هم در برابر مردم مسئولیت شرعی و قانونی دارید
  بگذاریدبین خود و خدا؛حجت عقلی؛ و میان خود و مردم پاسخی منطقی داشته باشید که وضع حقیقی شما اولی و مقدم برسایر وجوه است ولاغیر…

  [پاسخ]

  ناشناس آشنا با درد مردم در :

  نرود میخ آهنین در سنگ…

  [پاسخ]

 10. آقایان شورامثل اینکه آدم خوب بدردشمانمی خورد

  [پاسخ]

 11. آفرین بر پارمیس خانم به نکات خوبی اشاره کردید و البته هزاران مشکل دیگه که کوهدشت رو به سراسر کمبود کشونده…!به نظرم کوهدشت در طول عمرش یه شهردار خوب نداشته

  [پاسخ]

 12. برخی از مشکلات کوهدشت در خصوص شهرداری!:آسفالت نشدن کوچه خیابونای حومه ی شهر بعد از گذشت بیش از ۳۰سال(شهرداری بیشتر شهرها قبل از تکمیل و اضافه شدن یک کوچه در هر منطقه به شهرشون عملیات آسفالت و…رو انجام میدن)،کمبود فضای سبز و خشک و بی ریخت شدن بیشتر بوستان های عمومی و محله ای،تبدیل شدن خیابان ۴بانده ی خلیج فارس به اقیانوس هنگام بارش دو قطره باران!و در کل بی معنی بودن ۴بانده بودنش،کنده شدن و چاله چوله بودن خیابان ها ی حومه ی شهر و خروجی روستاها انگار دوتا جدول وسطشونه!اگه جاده های روستایی به بلوار پهن تبدیل نشن و یا کمربندی در دورتادور شهر و میدان های جدید ساخته نشه در آینده کوهدشت با مشکلات زیادی روبرو میشه،ول کردن زباله با لجن در کنار خیابان و رسیدگی بسیار نامناسب به وضع خیابان های روغنی،خاکی..شهر(من نمیفهمم اصلا چرا باید جدول ها لجنی باشن!مردم و شهرداری هر دو مقصرند،این موارد رسیدگی جدی میخواد در غیر این صورت مشکلاتی به وجود میاد.بیشتر شهرها با دیدن این صحنه ها سریعا به مسئولین امر شکایت میکنن)،ورودی های بی ریخت و نامناسب به خصوص در غرب شهر،دو شهرک بی ریخت و غیر اصولی اطراف شهر که حتی یه فلکه یا پارک…ندارن و مشکلات بسیاری دیگه.
  من نمیفهمم ما تا کی هی باید شهرهای دیگه رو مثال بزنیم…کوهدشت تازه اول کاره تازه مونده به روستاهای آب باریکی،آزادبخت…برسه،البته شهردار و فرماندار محترم لطفا اشتباهات کلانشهرها رو انجام ندید آخه اون شهرها یه روزی از الان کودشت کوچیکتر بودن الان باید دوباره از نو خیابون هاشوی رو بسازن… و اینکه برخی شهرها خیلی بهتر از شهر ما هستن با بهترین پروژه های مدرنیک ولی بازم مردمش اعتراض دارن.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط