سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۵:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۳در ۷:۳۹ ب.ظ تعداد بازدید: 638 بازدید کد خبر:24414 چاپ خبر

جلسه استیضاح شهردار کوهدشت پشت درهای بسته در حال برگزاری است/ ممانعت از ورود خبرنگاران

0

  به گزارش خبرنگار لکنا جلسه ی استیضاح شهردار کوهدشت از ساعت 18 و 30 دقیقه امروز در محل ساختمان شورای شهر در حال برگزاری است. این جلسه با تصمیم اعضای شورای شهر غیرعلنی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شده است. ازدحام خبرنگاران پشت درب ورودی ساختمان شورا موجب طرح سئوالات آنان از برخی اعضای […]

استیضاح-شهردار-1

 

به گزارش خبرنگار لکنا جلسه ی استیضاح شهردار کوهدشت از ساعت 18 و 30 دقیقه امروز در محل ساختمان شورای شهر در حال برگزاری است. این جلسه با تصمیم اعضای شورای شهر غیرعلنی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شده است. ازدحام خبرنگاران پشت درب ورودی ساختمان شورا موجب طرح سئوالات آنان از برخی اعضای شورا شد. مراد درویشی ریاست شورا در سخنانی غیرعلنی برگزار کردن جلسه را حق قانونی شورا دانست و از خبرنگاران خواست این موضوع را رها کرده و به مسائل دیگر شهر بپردازند!

محمد قاسمی عضو دیگر شورا در صحبت با یکی از خبرنگاران گفت که مخالف حضور خبرنگاران در جلسه نیست. علی جعفر گراوند دیگر عضو شورا بیان داشت: ممکن است در جلسه مسائلی مطرح شود که بحث آبرو و اعتبار شهردار یا اعضای شورا پیش بیاید بنابراین بهتر است جلسه غیرعلنی باشد. همچنین وی در پاسخ به این سئوال که چرا مقابل خواست مردم برای ماندن شهردار ایستاده اید گفت: تنها درصد کمی از مردم خواهان ماندن وی هستند و بهتر است مردم به تصمیم منتخبین خود در شورا اعتماد کنند. همچنین مردم بدانند که در این استیضاح به هیچ وجه بحث منافع شخصی مطرح نیست.

جزئیات و نتیجه ی جلسه متعاقباً اطلاع رسانی می شود...

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. شهروندكوهدشتي مقيم تهران

  خداناظربراعمال همه است .

  [پاسخ]

 2. وقتی اکثر اعضا دست به یکی می کنن و جلسه هم پشت درهای بسته است آخرش همین میشه.

  [پاسخ]

 3. با سلام
  دوستان عزیز بیخود وقتتان را هدر ندهید از شورایی که انتخاباتش با آن وضع و فضاحت برگزار شد و برخی نامزدهایش که الان عضو شورا شده اند مثل مور و ملخ به صندوقهای اخذ رأی هجوم می بردند و حتی اگر شده از بالای در و دیوار و به صورت غیر قانونی به آنجا وارد می شدند و در مقابل هر صندوق چند نفر گماشته را مأمور می کردند که به هر نحوی شده حتی با التماس و خواهش و تمنا -چیزی شبیه به تکدی گری و گدایی- مردم را وادار کنند که نام آنان را نیز در برگه رأی بنویسند و نمایندگانشان در صندوقها به جای امانتداری و صیانت از آراء که به تعبیر مقام معظم رهبری از مصادیق حق الناس است فقط و فقط به منافع کاندیداهای مورد نظر خود فکر می کردند و نام آنها را در دهها و صدها و حتی هزاران برگ رأی به صورت تک رأی یا چند اسمی خاص می نوشتند در حالیکه اکثر مردم علیرغم حضور در صندوقها موفق به شرکت در رأی گیری و انتخابات نشدند چیزی بهتر از این در نمی آید که قدما گفته اند((از کوزه همان برون تراود که در اوست)) و الان باید بیانیه عضو آن چیزی شبیه به انشای یک داش آموز ایتدایی و پر از ایراد دستوری و حتی غلط املایی باشد. خدا خودش به دادمان برسد.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط