سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۷:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۵ مرداد ۱۳۹۳در ۸:۳۷ ق.ظ تعداد بازدید: 367 بازدید کد خبر:24228 چاپ خبر

ملکشاهی: 28 میلیارد تومان اعتبار به کوهدشت اختصاص یافت

0

  نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: 28 میلیارد تومان اعتبار به کوهدشت اختصاص یافته است. الهیار ملکشاهی در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: مردم به خوبی می دانند که در دوسال اخیر از نظر اقتصادی کشور ما وضعیت سختی پشت سرگذاشته است به طوریکه جز کمک خداوند و تدابیر مقام معظم […]

IMG10233549

 

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: 28 میلیارد تومان اعتبار به کوهدشت اختصاص یافته است.

الهیار ملکشاهی در گفتگو با خبرنگار مهر بیان داشت: مردم به خوبی می دانند که در دوسال اخیر از نظر اقتصادی کشور ما وضعیت سختی پشت سرگذاشته است به طوریکه جز کمک خداوند و تدابیر مقام معظم رهبری هیچ چیز دیگری ما را از این وضعیت عبور نمی داد.

وی گفت: تحریم های دشمنان تا حدی بود که حتی دارو را هم برای ما تحریم کردند به طوریکه برخی بیماران به خاطر نبود داروهای خاص جان خود را از دست دادند.

ملکشاهی افزود: خوشبختانه در حال حاضر و در وضعیت کنونی از این پیچ عبور کرده ایم و وضعیت کشور درحال دست یافتن به آرامش است و مردم ما این آرامش را احساس می کنند.

وی تصریح کرد: این موضوع به این معنی نیست که بیکاری و فقر وجود ندارد اما به هرشکل امیدواری درکشور ما شکل گرفته است.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود مشکل بیکاری در کشور به ویژه در شهرستان کوهدشت یادآورشد: یکی از مشکلات اساسی ما امروز بحث اشتغال جوانان است.

ملکشاهی اظهار داشت: ما در یک جامعه جهانی زندگی می کنیم و باید با دنیا تعامل و همکاری داشته باشیم که الان این اتفاق به سرعت درحال انجام است.

وی افزود: ایران درحال حاضر موفق شده است با ایجاد روابط خوب بین المللی بسیاری از مطالبات خود را از کشورهای دیگر پس بگیرد و احترام خاصی در دنیا کسب کند.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی وضعیت شهرستان کوهدشت را در حال رشد و رسیدن به موقعیت مطلوب عنوان کرد و گفت: در سال های گذشته، کل اعتبارات کوهدشت و رومشکان نزدیک به 12 میلیارد بود اما امسال خوشبختانه بودجه کوهدشت 19 میلیارد تومان است و بخشی نیز به خاطر اعتراض نمایندگان لرستان به ما اختصاص داده شد.

ملکشاهی افزود: استعفای نمایندگان لرستان باعث شد توازن در اختصاص بودجه به وجود آمده و سهم ما از اعتبارات به 28 میلیارد تومان برسد.

وی یادآورشد: این اعتبار می تواند بسیاری از مشکلات مربوط به سال های گذشته کوهدشت را برطرف کند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. دکتر جان خسته نباشید ولی کاش بیشتر توضیح میدادید که سهم هر حوزه از این اعتبارات چقدره؟ آیا سلیقه ای عمل میشه یا طرح و برنامه و تقسیمات و تشکیلاتی داره ؟ لطفا هر کس مطلع است جواب این کامنت رو درج کنه چون ممکنه دکتر ملکشاهی فرصت نکنه بخونه

  [پاسخ]

 2. خوشبختانه در حال حاضر و در وضعیت کنونی از این پیچ عبور کرده ایم و وضعیت کشور درحال دست یافتن به آرامش است ( واین در سایه ی تدابیردولت راستگو ومردم محور است گرچه دلواپسان و وتندرویان چشمشان به روی این حقیقت آشکارتر از آفتاب بسته است)

  [پاسخ]

 3. لطفا به آرشیو نگاه کنید اعتبارات کوهدشت در سال 90 حدودا 22 میلیارد تومان بود انتظار می رفت با توجه به تورم سه برابری طی سه سال گذشته سهم اعتبارات کوهدشت به بیش از 50 میلیارد تومتن برسد.

  [پاسخ]

 4. سلام آي ملكشاهي.
  خوين رولهَ! (خوب هستي پسرم؟)
  چته رون كرديمنهَ ؟ ( چه برايمان كردي؟)
  چت دايمنسهَ بِن؟ ( چه چيزي به ما دادي؟)
  چه گلُته نياسر سر اِ مردمه؟( چه گلي گذاشتي رو سر مردم)
  چنه اَرا تو تقلام كرد و هيچ ( چقدر براي تو تقلا كردم و هيچ)
  جملاتي بود كه يك پير زن، اتفاقي در حين ورود اقاي ملكشاهي به مراسم فاتحه خواني “خانمي” در كوچه شهيد رضايي با چشماني اشكبار به زبان جاري كرد و تقديم آقاي نماينده نمود. 1 دقيقه سكوت و مكث همراهان و آقاي ملكشاهي كه چه حرفي براي گفتن دارند فاتحه را از ياد برد… لبان خشك و سكوت آقاي نماينده چيزي براي گفتن به پير زن نداشت جز نيش خندي كه زوركي بر صورت نماينده نقش بست و سريع به منزل رفت.
  با خودم گفتم آقاي نماينده چرا حرفي نداري؟سوال اين پيرزن سوال مردم كوهدشت است…
  پيرزن كنجكاو، در مغازه اي روبروي منزل صاحب عزا نشسته بود تا نماينده اش را در اين فرصت مناسب بيشتر بيازارد
  و درد دل كند. بعد از لحظاتي چند دقيقه اي نماينده سراسيمه از منزل صاحب عزا خداحافظي و به نزد پيرزن آمد..
  دوباره شروع به گلگي و…
  خلاصه پيرزن در آخر حرفهايش خلاصه وار گفت: م هر چه موشم قسه قسه وشته( من هر چه مي گويم حرف حرف خودت است)
  بچو كر داوتَ دورت ( برو در پناه داوود باشي)
  و نهايتا عرقي كه بر پيشاني همه ما نقش بست …
  شاهد عيني

  [پاسخ]

 5. البته با اینکه نماینده سهمی در دولت تدبیر نداره ولی باز دولت سهم شهرمون کنار گذاشتن. از اقای روحانی متشکریم

  [پاسخ]

 6. همین …. میلیارد را مواظب باشید کجا هزینه میشود و به چه صورت!؟؟!!! کم و زیادش بماند.

  [پاسخ]

 7. انتخاب اقای ازادبخت واسه فرمانداری همه مشکلات رو حل میکنه.به لطف خدا کار تمومه.ولی سیاسیون مقیم مرکز بدونند دیگه هیچ سهمی در اصلاحات ندارید و واسه مردم شریف شهرستان هویدا شد چهره ی واقعیتون.خوشحالیم که در مجلس بعدی دیگه حق هیچ اظهار نظری ندارید.البته خودتون هم شرمگین هستین از این کاراتون.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط