سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۰۰:۵۷:۲۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۳در ۸:۳۳ ق.ظ تعداد بازدید: 263 بازدید کد خبر:24225 چاپ خبر

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان: آموزشگاه‌های لرستان در طرح هجرت ۳ بهسازی می‌شوند

0

  مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: تعداد ۳۸۴ آموزشگاه در لرستان در قالب طرح هجرت ۳ توسط دانش آموزان لرستانی تعمیر و بهسازی می‌شوند. به گزارش لکنا، گودرز کریمی فر دیروز در ستاد استانی طرح هجرت 3 در خرم آباد اظهار کرد: با آغاز طرح هجرت 3 در آموزش و پرورش لرستان  تعداد 8 […]

srtg

 

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: تعداد ۳۸۴ آموزشگاه در لرستان در قالب طرح هجرت ۳ توسط دانش آموزان لرستانی تعمیر و بهسازی می‌شوند.

به گزارش لکنا، گودرز کریمی فر دیروز در ستاد استانی طرح هجرت 3 در خرم آباد اظهار کرد: با آغاز طرح هجرت 3 در آموزش و پرورش لرستان  تعداد 8 هزار و 500 دانش آموز لرستانی برای بهسازی و تعمیر 384 آموزشگاه ساماندهی می شوند.

وی برنامه ریزی دقیق و منسجم را مهم ترین رکن برای پیشبرد مطلوب طرح هجرت 3 دانست و با اشاره به اهمیت این طرح افزود: ترویج و تعمیق فرهنگ کار در بین نسل جوان و نوجوان جامعه، تقویت روحیه همکاری و مدیریت جهادی، آشنایی بیشتر دانش آموزان با کار و زندگی اجتماعی و بالا بردن ضریب اعتماد به نفس آنان از اهداف اجرای طرح هجرت 3 در لرستان است.

وی با تاکید بر اجرای منویات مقام معظم رهبری در آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: رسالت خطیر آموزش و پرروش، رشد و شکوفایی استعدادهای فطری و فراهم آوردن زمینه تربیت‌ پذیری دانش‌آموزان است که اجرای طرح هجرت یکی از راهکارهای رسیدن به این هدف مهم است.

کریمی فر از آمادگی آموزش و پرورش برای استفاده از تمام ظرفیت ها به منظور اجرای مطلوب طرح هجرت 3 خبر داد و خاطرنشان کرد: باید با استفاده از توان دانش آموزان مستعد و خلاق و کیفیت بخشی این طرح، نقاط قوت اجرای طرح هجرت 3 در سال گذشته را تقویت کنیم و نقاط ضعف آن را از بین ببریم.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان بیان کرد: در اجرای طرح هجرت 3 سازمان نوسازی مدارس استان با همکاری آموزش و پرورش اقدام به فعالیت می کند به طوری که تأمین و تجهیز وسایل مورد نیاز برای فعالیت دانش آموزان توسط سازمان نوسازی مدارس انجام می شود.

وی افزود: کار اجرائی طرح هجرت 3 از روز 11 مراد به طور رسمی آغاز می‌شود و تا 20 شهریور ادامه دارد.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. باسلام آقای مدیر کل محترم پس بهسازی و همسو بودن مدیران آموزش وپرورش را باسیاستهای دولت کی به سر انجام میرسانید سال تحصیلی جدید از راه رسید ولی شما هنوز روش تساهل وتسامح را در پیش گرفته اید لطفا بهسازی مدیران را در اولویت اول قرار دهید تاکی همین روال را ادامه میدهید مردم ازشما انتظار دارن

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط