سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۷:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۳در ۱۰:۲۵ ق.ظ تعداد بازدید: 510 بازدید کد خبر:24178 چاپ خبر

مدیر آبفار کوهدشت: حل مشکل آب شهرک امام (ره) دو میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

0

  یوسفوند مدیر آب و فاضلاب روستایی کوهدشت در گفتگو با خبرنگار لکنا، در خصوص مشکل کمبود آب در شهرک امام (ره) کوهدشت و ایجاد سختی و مشقت برای ساکنین این منطقه به خصوص در ماه مبارک رمضان گفت: تأسیسات آب رسانی این شهرک مربوط به 12 سال پیش بوده و در روستای چنار آزادبخت […]

IMG16515864

 

یوسفوند مدیر آب و فاضلاب روستایی کوهدشت در گفتگو با خبرنگار لکنا، در خصوص مشکل کمبود آب در شهرک امام (ره) کوهدشت و ایجاد سختی و مشقت برای ساکنین این منطقه به خصوص در ماه مبارک رمضان گفت: تأسیسات آب رسانی این شهرک مربوط به 12 سال پیش بوده و در روستای چنار آزادبخت واقع است. این تأسیسات با مخزن 50 متر مکعبی کفاف 200 خانوار را می کند و به هیچ وجه جوابگوی 1200 خانوار فعلی شهرک و روستاهای تابعه نیست. ایشان افزود: مدیران قبلی در زمان احداث این تأسیسات آینده نگری لازم نداشته و پیش بینی افزایش ساکنین و خانوارهای شهرک را ننموده اند. این تأسیسات ضعیف در کنار کاهش سطح آب در نتیجه خشکسالی باعث ایجاد مشکل و مشقت برای مردم شده است.

 

17321

وی ادامه داد: با مکاتبات مکرر با استان و مسئولین محلی دو راهکار را پیشنهاد داده ایم. یکی اینکه شهرک امام به همراه 6 نقطه ی دیگر به شهر متصل شود. دیگر اینکه اعتبار لازم برای خرید زمین و ایجاد مخزن 1400 متر مکعبی به مبلغ دو میلیارد ریال تأمین شود تا مشکل مردم برطرف شود.

در حال حاضر مدیریت شهرستان مجوز هزینه کرد بالاتر از 80 میلیون ریال را ندارد و این مبلغ به هیچ وجه نمی تواند به حل مشکل کمک کند.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. آقا پس مسکن مهر چی از بی ابی مردیم بخدا .به دادمان برسید

  [پاسخ]

 2. آقای یوسفوند
  اگه زحمتی نیست و اذیت نمیشید به عنوان یک مسول انقلابی و مؤمن یه بررسی از منطقه کشماهر بکنید که چرا آب روستای سیاه چشمه نزدیک به یک ساله قطعه؟ چرا واقعا هیچ اقدامی نمی کنید؟ اگه واقعا مدیریت و توانائی مدیریت دارید چرا حفر یه چاه عمیق باید بیش از 6ماه طول بکشه؟
  آیا تا بحال عذاب وجدان نداشتید وشبها چطور خوابت می بره در صورتیکه این روستا و مردمش حتی آب خوردن نداشتن؟
  آیا به اون جمعیتی از روستا که اومده بودن واسه درخواست کمک از شما چه قولی بهشون دادی؟ چرا به اون مردم بدبخت و محرم با تندی… حرف زدی؟
  متأسفانه باید بگم مردم روستای سیاه چشمه هر ظلمی و هر کم کاری از مسولین ببینن هیچ گونه اعتراضی نمی کنن مثلا همون جمیعیت که اومده بودن آبو فاضلاب روستایی اکه دادشونو میبردن پیش امام جمعه ی محترم و فرماندار ونهایتا استانداری بهتر بود

  [پاسخ]

 3. سخن من با امام جمعه محترم کوهدشت و فرماندار شهرستانه:
  لطفا شما مسولین ارشد شهرستانی اقدام کنید حداقل شماها به فکر مردم ستمدیده روستا ی سیاه چشمه باشید. شما از مسولینتون بخواهید حدااقل کار ممکن را بکنن…..
  بخدا اجر وپاداش اخروی این بالاتر از نماز و عبادته

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط