سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۶:۱۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۲ مرداد ۱۳۹۳در ۹:۲۸ ق.ظ تعداد بازدید: 633 بازدید کد خبر:24174 چاپ خبر

شهردار مومن آباد: همه چیز برای برگزاری یک راهپیمایی باشکوه مهیاست

0

    به دنبال جلسه ای که با حضور شهردار و شورای اسلامی شهر و مدیران ادارات مومن آباد در این شهر برگزار گردید، شهردار مومن آباد از آماده بودن شرایط برای برگزاری یک راهپیمایی باشکوه خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری مومن آباد؛ احسان درویشی ضمن ضروری دانستن حمایت همه جانبه از مردم […]

 

ehsan darvishi

 

به دنبال جلسه ای که با حضور شهردار و شورای اسلامی شهر و مدیران ادارات مومن آباد در این شهر برگزار گردید، شهردار مومن آباد از آماده بودن شرایط برای برگزاری یک راهپیمایی باشکوه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری مومن آباد؛ احسان درویشی ضمن ضروری دانستن حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین و تاکید بر تجدید پیمان با آرمان های امام راحل (ره) ابراز داشت که شرایط محیطی و روانی شهر و شهروندان مومن آباد به گونه ای ست که حکایت از شرکت حداکثری در راهپیمایی آخرین جمه ی ماه مبارک رمضان دارد.

شهردار جوان مومن آباد افزود؛ روز قدس همواره روز مهمی برای مسلمانان و نوع دوستان به ویژه ایرانیان بوده و با برنامه های تنظیم شده و بسترسازی مناسب، این جمعه نیز مانند هر ساله و دوشادوش هموطنان غیور، روز قدس باشکوهی را به دنیا نشان خواهیم داد.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط