سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۵:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۵ تیر ۱۳۹۳در ۸:۴۲ ق.ظ تعداد بازدید: 2,071 بازدید کد خبر:23971 چاپ خبر

گزارش تصویری/ جشن مهربانی به همت جوانان مسجد فاطمیه (س)

0

به گزارش لکنا، دیشب ساعت 22/30 دقیقه جشن مهربانی به همت جوانان مسجد فاطمیه (س) با حضور تعدادی از مسئولین و خیرین شهرستان کوهدشت به منظور کمک به فقرا و نیازمندان در محل این مسجد برگزار شد. بسیاری از کسانی که دعوت شده بودند نیامده بودند اما حضور مهربان حاضرین تبلور عشق و مهربانی بود. […]

به گزارش لکنا، دیشب ساعت 22/30 دقیقه جشن مهربانی به همت جوانان مسجد فاطمیه (س) با حضور تعدادی از مسئولین و خیرین شهرستان کوهدشت به منظور کمک به فقرا و نیازمندان در محل این مسجد برگزار شد. بسیاری از کسانی که دعوت شده بودند نیامده بودند اما حضور مهربان حاضرین تبلور عشق و مهربانی بود.

 

IMG_0028

IMG_0025

IMG_0038

IMG_0040

IMG_0035

IMG_0031

IMG_0029

IMG_0046

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. از كليه كساني كه با شركت در اين مراسم به واژه انسانیت تلنگری دوباره زدند تشكر و قدرداني به‌عمل مي‌آيد و اميدورايم اين بعد انسانیت به فراموشی سپرده نشود.
  خداوند متعال را به حق مظلوميت مولاي درويشان و نفس‌هاي كم‌جان فقرا قسم مي‌دهم به كساني كه در برابر فقرا و نيازمندان احساس مسئوليت مي‌نمايند توفيق روز افزون خدمت و عاقبت به‌خيري عنايت فرمايد.

  [پاسخ]

 2. سلام همکار گرامی اقای ناصری اگه مقدوره به اساتید و کارمندان دانشگاه اطلاع رسانی کنید که انشا اله همه ی دوستان در این حرکت نیک و خداپسندانه شرکت کنند

  [پاسخ]

 3. حمید آزادبخت مدیر سایت لرستان فردا

  حرکت بسیار زیبا و پسندیده ای بود اطلاع نداشتیم وگرنه ما هم در این امر نیک و خداپسندانه سهیم میشدیم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط