سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۸:۴۳:۲۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۴ تیر ۱۳۹۳در ۷:۴۸ ب.ظ تعداد بازدید: 455 بازدید کد خبر:23966 چاپ خبر

هشدار نماینده کوهدشت نسبت به وضعیت بحرانی آب آشامیدنی در کوهدشت و رومشگان/ بیکاری بالای 50 درصد جوانان لرستان

0

  نماینده‌ی کوهدشت در مجلس شورای اسلامی نسبت به وضعیت بحرانی آب آشامیدنی در حوزه‌ی انتخابی خود تذکر داد. به گزارش لکنا، الله‌یار ملکشاهی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به مشکل کم آبی در کشور گفت: در حال حاضر وضعیت بحرانی آب آشامیدنی در شهرستان‌های حوزه‌ی انتخابیه این جانب وجود […]

51937_orig1

 

نماینده‌ی کوهدشت در مجلس شورای اسلامی نسبت به وضعیت بحرانی آب آشامیدنی در حوزه‌ی انتخابی خود تذکر داد.

به گزارش لکنا، الله‌یار ملکشاهی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به مشکل کم آبی در کشور گفت: در حال حاضر وضعیت بحرانی آب آشامیدنی در شهرستان‌های حوزه‌ی انتخابیه این جانب وجود دارد و تعداد زیادی از این شهرستان‌ها فاقد آب آشامیدنی هستند و تعدادی هم از آب غیر سالم استفاده می‌کنند که از وزیر نیرو می‌خواهم هر چه سریعتر این موضوع را حل کند.

وی همچنین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: باید برای میزان کاشت و نیازهای کشور و تنظیم واردات و صادرات محصولات کشاورزی برنامه ریزی درستی انجام شود و همچنین خسارات وارده به کشاورزان جبران گردد.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی به نرخ بالای بیکاری استان لرستان اشاره کرد و افزود: نرخ بیش از 50 درصد بیکاری میان جوانان لرستان به طور رسمی اعلام شده که از دولت و وزیر کار و تعاون و رفاه اجتماعی می‌خواهیم با روش ویژه‌ای از جمله تعیین کارگروه خاص قبل از آن که بیکاری در لرستان به پدیده‌ای اجتماعی و امنیتی تبدیل شود چاره اندیشی کند.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط