سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۰۰:۵۷:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۲۲ تیر ۱۳۹۳در ۹:۴۲ ق.ظ تعداد بازدید: 1,597 بازدید کد خبر:23859 چاپ خبر

اعتراض اهالی شهرک امام (ره) کوهدشت نسبت به کمبود آب در این شهرک

0

به گزارش لکنا، در پی کمبود آب در شهرک امام خمینی(ره) شهرستان کوهدشت، عده ای از اهالی این شهرک با حضور بر سر راه عبور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اعتراض به عدم توجه مسئولین امور آب شهرستان خواستار رسیدگی به این مشکل شدند.   عکس: فیاض بخش/ تاف نیوز       […]

به گزارش لکنا، در پی کمبود آب در شهرک امام خمینی(ره) شهرستان کوهدشت، عده ای از اهالی این شهرک با حضور بر سر راه عبور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اعتراض به عدم توجه مسئولین امور آب شهرستان خواستار رسیدگی به این مشکل شدند.

 

عکس: فیاض بخش/ تاف نیوز

IMG_0770-copy

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. احسن بر عکاس ماهر و زبر دست فیاض دوران

  [پاسخ]

 2. فیاض بخش/ مدیر وب سایت تاف

  حتم بگ !! دلم برات تنگ شده بود . من نیستم تا شما ؟!

  [پاسخ]

 3. آدم افسوس می خوره چطور یه سری افراد از وقت خانواده و زندگی خود می گذرند و می افتن دنبال آقایان نماینده و افتخار هم می کنند که مقربان و همراهان جناب آقا هستند . شخصیت انسان بودن به نظرم خیلی بیشتر از اینه که واسه خاطر یه پست اون هم تو شهر کوهدشت و مزایای مادیش آدم خودشو تا این حد ضعیف کنه .البته خدارو شکر خیلی از انسانهای با شرف رو هم داریم که در شان و شخصیت خود این گونه کارارو نمی پسندند . امیدوارم روزی برسه که حداقل هیچ یک از دوستان فرهنگی به خودش اجازه نده در هر شرایطی دنبال نماینده ای خونه به خونه و روستا به روستا بگرده .

  [پاسخ]

 4. خدا رو شکر. شهر کوهدشت طوریه که مردمش نسبت بهم شناخت حداقلی به بالا رو دارن و خوب میتونن دریابن که بجز یه درصد جزیی که شرایط ایجاب میکنه تو مناطقی همسفر و همراه نماینده باشن،الباقی کسانی هستن که بدور از توجه به بخش مورد سفر و تاثیر گداریشون در همراهی نماینده منتخب و سایر اعضا قصدشون فقط خودی نشون دادن به عوام اون منطقه و سایر بخشهاست و جز این قصدی ندارن!خدا شاهده این افراد مثل غده سرطان و با پررویی خودشون رو تو ماشین همراهان یا نماینده جا میدن و با پررویی به خونه ها هجوم میارن که شکمی از عزا دربیارن!!!و لطمه بزنن به نماینده و همداهان و میزبان هر کسی که باشه و تو هر بحث و قضیه وارد بشن و رشته کلام رو بدست بگیرن و در غیاب نماینده در سطح شهر در دکه روزنامه فروشی ها تجمع کنن و از مطلع بودن و تاثیر گزاریشون در عزل و نصب مدیران خبر بدهند و شکوه و شکایت کنن که بعد از انتخابات حقشون ضایع شده و انچه لیاقتش را داشته اند به انها نرسیده!!!کاش روزی میرسید که منتخب مردم کسی باشه که به این کارها و مفت خوری ها پایان بده و در بازدید و سرکشی منطق از افراد بومی منطقه و کارشناسان و مسولین اگاه و تاثیر گزار در حد چند نفر استفاده بشه.

  [پاسخ]

 5. آخرش نفهميديم مشكلات شهرك امام رو كي بايد حل كنه …..كمبودآب آشاميدني .نداشتن مدرسه .نداشتن سرويس خط واحد.نداشتن آسفالت وجدول كوچه هاي بوستان وگلستان .نداشتن پست بانك ازعمده ترين مشكلات باتوجه به جمعيت نداشتن مسجداست ….تعدادكوچه هاي بوستان وگلستان 36كوچه ميباشدكه فضاي سبزندارند بيشترين جمعيت اين محل ذوجين جوان وتحصيل كرده تشكيل داده لااقل به فكراينا باشيد درسته آدماي نفوذداري سياسي ندارندولي بخدا مردمان شريف وصبوري داره بداداين اهالي محترم برسيد …بجاي عكاس خوش ذوق بودم بيشترازنواقص شهرك عكس تهيه ميكردم تابرم ازنماينده عكس بگيرم …مشكلات شهرك روبه تصويربكشيد

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط