سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۰۰:۵۶:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۲۱ تیر ۱۳۹۳در ۸:۱۲ ق.ظ تعداد بازدید: 1,002 بازدید کد خبر:23821 چاپ خبر

امام جمعه نورآباد : بیکاری و ازدواج دو مشکل مهم جوانان شهرستان دلفان است

0

  امام جمعه نورآباد گفت : بیکاری و ازدواج دو مشکل مهم جوانان شهرستان دلفان است و از دغدغه های مهم آنان به شمار می رود . حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد در گفت و گو با ایرنا افزود : آماربیکاری در شهرستان دلفان نگران کننده است و در این شهرستان از اجرای طرح […]

81231016-5812187

 

امام جمعه نورآباد گفت : بیکاری و ازدواج دو مشکل مهم جوانان شهرستان دلفان است و از دغدغه های مهم آنان به شمار می رود .

حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد در گفت و گو با ایرنا افزود : آماربیکاری در شهرستان دلفان نگران کننده است و در این شهرستان از اجرای طرح های بزرگ اقتصادی برای بکارگیری جوانان خبری نیست و بیکاری در این منطقه در حال تبدیل شدن به یک بحران است .

وی اظهار داشت : تنها امید جوانان این شهرستان اشتغال دولتی است که متاسفانه به هیچ وجه نمی تواند جوابگوی خیل عظیم بیکاران و فارغ التحصیلان دلفان باشد و اگر استخدام کمی هم در ادارات انجام می گیرد از نیروهای غیربومی استفاده می شود که این ظلم آشکاری است و این اقدام نمی دانیم چه توجیهی دارد ؟

وی بیان داشت : جوانان ما نباید به فکر کار دولتی باشند مگر تعداد ادارات دولتی در این شهرستان به چه میزان است که بتواند جوابگوی قشر بیکاران و فارغ التحصیلان منطقه باشد این در حالیست برخی ادارات مازاد نیرو نیز دارند .

امام جمعه نورآباد ادامه داد : باید جوانان دست بدست هم دهند و با هم بنشینند و شغلی برای خود ایجاد کنند و اگر انتظار کار دولتی دارند این آرزو تحقق یافتنی نیست و استخدام در این ادارات بصورت قطره ای است.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط