سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۷:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۲ تیر ۱۳۹۳در ۸:۴۰ ق.ظ تعداد بازدید: 4,212 بازدید کد خبر:23662 چاپ خبر

اقدام شرورانه دختر 25 ساله در آرایشگاه های زنانه خرم آباد

0

  ماموران موفق به شناسایی دو زورگیر در منطقه خرم آباد لرستان شدند و در یک عملیات ضربتی دختر زورگیر را به همراه همدستش دستگیر کردند. به گزارش لکنا، دختری بعد از زورگیری از یک خانم میانسالی در آرایشگاه و سرقت طلاجات وی در شهرستان خرم آباد لرستان، با سرعت العمل ماموران پلیس آگاهی دستگیر […]

132142628743

 

ماموران موفق به شناسایی دو زورگیر در منطقه خرم آباد لرستان شدند و در یک عملیات ضربتی دختر زورگیر را به همراه همدستش دستگیر کردند.

به گزارش لکنا، دختری بعد از زورگیری از یک خانم میانسالی در آرایشگاه و سرقت طلاجات وی در شهرستان خرم آباد لرستان، با سرعت العمل ماموران پلیس آگاهی دستگیر شد.


سرهنگ قدرت الله دالوند در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در پی مراجعه خانمی به پلیس آگاهی و با اعلام اینکه یک خانم با همدستی مردی وارد آرایشگاه وی شده و پس از مجروح ساختن وی با ضربات چاقو اقدام به سرقت 5 حلقه النگو، یک رشته گردنبند و یک جفت گوشواره کردند، سریعا موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.


رئیس پلیس آگاهی لرستان اظهار داشت: ماموران موفق به شناسایی دو زورگیر در منطقه خرم آباد لرستان شدند و در یک عملیات ضربتی دختر زورگیر را به همراه همدستش دستگیر کردند.


وی افزود: خانم زورگیر به هویت ساغر 25 ساله به جرم خود با همدستی یک پسر جوان اعتراف کرد.

گفتنی است، تحقیقات پلیس برای شناسایی سایر جرائم ساغر کماکان توسط کارآگاهان پلیس آگاهی ادامه دارد.
 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. سارق 25 ساله نه ساغر

  [پاسخ]

  در جواب مصحح در :

  مصحح عزیز اگه میشه یکم فکر کن بعد تصحیح کن
  اسم سارق، ساغـــــــــــــــر بوده

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط