سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۰۹:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۳:۵۸ ب.ظ تعداد بازدید: 141 بازدید کد خبر:2339 چاپ خبر

سه خبر كوتاه از شهرستان های سلسله و دلفان

0

بمناسبت روز معلم نمایشگاهی از دست ساخته های دانش آموزان در مدرسه راهنمایی شاهد شهرستان سلسله برپا شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا ، در این نمایشگاه 100 اثر از دست ساخته های كمك آموزشی دانش آموزان در معرض تماشا گذاشته شده است .

این نمایشگاه با هدف آشنایی دانش آموزان با وسایل كمك آموزشی و یادگیری عملی دانش آموزان برگزار شده است .

این نمایشگاه بمدت یك هفته آماده بازدید علاقمندان است.

* آیین بزرگداشت مقام معلم روز دوشنبه در كانون فرهنگی تربیتی طلیعه شهرستان سلسله برگزار شد.

به گزارش ایرنا، ‏ فرماندارسلسله با گرامیداشت هفته معلم ‏ ، استاد شهید مطهری را الگویی مناسبی برای قشر فرهیخته فرهنگی عنوان كرد و گفت : تزكیه، تعلیم و آموزش در افكار و آثار استاد مطهری مشهود است و باید از این افكار در راستای تعلیم و تربیت دانش آموزان در همه زمینه ها استفاده شود.

باقر باقرزاده افزود : استاد فرزانه شهید مطهری خطر نفوذ فرهنگی دشمنان را خوب می فهمید وبه محض احساس خطر به مقابله برمی خواست و با تالیف كتب پرمحتوا ذهن جوانان را نسبت به آن خطرات كاملاروشن می كرد.

مدیرآموزش وپرورش شهرستان سلسله نیز در این آئین تكریم مقام معلم را یك وظیفه ای همگانی دانست و گفت : در نظام جمهوری اسلامی با توجه به آموزه های اسلامی و تعالیم دینی نقش معلم در پرورش فرزندان نقشی بی بدیل است.

‘عبدالرضا یوسفوند ‘ هدف ازبرگزاری این مراسم را تكریم شخصیت معلم وتجلیل از معلمان نمونه عنوان كرد و افزود : هفته بزرگداشت معلم فرصت مناسبی برای آشنایی مردم با تلاش ها و ایثلرگریهایمعلمان است.

در پایان این مراسم بااهداء هدایایی از معلمان ‏ ، معاونان و مدیران نمونه شهرستان سلسله تجلیل شد.

* مدیر آموزش و پرورش بخش كاكاوند در مراسم تجلیل از معلمان نمونه این بخش گفت : جامعه‌ای كه همواره حرمت معلم را پاس می‌دارد، آهنگ رشد و تعالی آن شتاب بیشتر می‌یابد و سلامت علمی و معنوی آن تضمین می‌شود.

‘محمد علی كریمی’ با بیان اینكه استاد مطهری با تمام توان در عرصه فكر و اندیشه و ایمان ورود پیدا كرده افزود : آثار استاد مطهری مورد تایید امام راحل و مقام معظم رهبری است و باید از این آثار در تمام عرصه ها بخصوص آموزش و پرورش استفاده شود.

وی، گرامیداشت هفته معلم را فرصتی مناسب برای تجلیل و تكریم مقام شامخ معلمی و گرامیداشت یاد و خاطره علامه شهید مرتضی مطهری دانست و بر ضرورت الگوی پذیری فرهنگیان و معلمان از شهید مطهری در ابعاد مختلف فكری ، عقیدتی ، اخلاقی ، فردی و اجتماعی وی تاكید كرد.

در پایان این مراسم با اهدا هدایایی از معلمان ،مدیران و معاونین نمونه بخش كاكاوند تجلیل شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط