سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۳۰:۵۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۳در ۱:۱۹ ب.ظ تعداد بازدید: 650 بازدید کد خبر:23317 چاپ خبر

فانی در لرستان: پیگیری درخصوص افزایش فوق العاده شغل معلمان ابتدایی انجام شده است

0

  وزیر آموزش و پرورش با اشاره به پیگیری‎های لازم برای افزایش فوق‎العاده شغل فرهنگیان،‌گفت: امیدواریم برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی در آموزش و پرورش با معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری تفاهم ایجاد شود. به گزارش لکنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علی اصغر فانی […]

139302021020443222583393

 

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به پیگیری‎های لازم برای افزایش فوق‎العاده شغل فرهنگیان،‌گفت: امیدواریم برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی در آموزش و پرورش با معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری تفاهم ایجاد شود.

به گزارش لکنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علی اصغر فانی در خرم آباد گفت: به دنبال افزایش فوق‎العاده شغل معلمان ابتدایی هستیم و در این راستا بحث‎های مقدماتی در دولت انجام گرفته و ان شاءالله امیدواریم در آینده نزدیک خبرهای خوشی را به این قشر بدهیم.

وی در ادامه از پیگیری وزارت آموزش و پرورش برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی خبرداد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه وزارتخانه در این خصوص به تنهایی تصمیم گیر نیست، گفت: در حال پیگیری این موضوع با معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری هستیم هرچند آنها نیز دلایل و ادله‌هایی در این خصوص دارند.

فانی اظهار امیدواری کرد برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی در آموزش و پرورش با معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری تفاهم ایجاد شود و درصورت تحقق تفاهم، اطلاع رسانی دراین خصوص در آینده صورت خواهد پذیرفت.

 

 

دیدگاه

  1. حمید آزادبخت مدیر سایت لرستان فردا

    خب حالا میشه بفرمایید نتیجه این پیگیری ها چی شده تا حالا ؟

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط