سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۱۳:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۲:۱۴ ب.ظ تعداد بازدید: 74 بازدید کد خبر:2263 چاپ خبر

مجلس درآمد هدفمندی در سال 91 را کمتر از نصف کرد/فاز دوم مثل فاز اول

0

عضای کمیسیون تلفیق مجلس درآمد دولت از هدفمندی یارانه ها در سال 91 را 54 هزار میلیارد تومان یعنی رقمی معادل درآمد دولت در سال 90 معین کردند و این درحالی است که دولت خواستار کسب درآمد 135 هزار میلیاردی از اجرای فاز دوم این طرح بود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، اعضای کمیسیون تلفیق مجلس که از صبح امروز موضوع درآمد دولت از هدفمندی یارانه ها در سال 91 را مورد بررسی قرار دادند نهایتا با پیشنهاد احمد توکلی رئیس مرکز پژوهش های مجلس و نماینده تهران مبنی بر کسب درآمد 54 هزار میلیارد تومانی دولت از اجرای این قانون در سال 91 موافقت کردند.

به گزارش مهر، در جلسه امروز کمیسیون تلفیق که صبح و عصر برگزار شد پیشنهادهای 135 ، 100، 72 و 60 هزار میلیارد تومانی دولت از هدفمندی یارانه ها به بحث گذاشته شد که هیچ کدام به تصویب کمیسیون تلفیق نرسید و نهایتا اعضای کمیسیون با پیشنهاد احمد توکلی و چند نفر دیگر از نمایندگان مبنی بر کسب درآمد 54 هزار میلیاردی دولت از هدفمندی یارانه ها در سال 91 موافقت کردند.

این رقم معادل رقمی است که مجلس در بودجه سال 90 به دولت مجوز داده بود تا از هدفمندی یارانه ها درآمد کسب کند.

بر اساس این گزارش کمیسیون تلفیق هم اکنون موضوع سهم خانوار و تولید و کشاورزی و صنعت را مورد بررسی قرار داده است تا تعیین تکلیف کند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط