سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۲۲:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۱:۵۵ ب.ظ تعداد بازدید: 97 بازدید کد خبر:2152 چاپ خبر

بانوان لرستانی خالق حضوری پرشور در شعب اخذ رای هستند

0

خرم آباد -بانوان لرستانی بار دیگر با حضوری پرشور در شعب اخذ رای حماسه ای تاریخی خلق می كنن.

به گزارش خبرنگار ایرنا، بانوان لرستانی شیر زنان دیار تاریخ و حماسه با همتی به بلندای كوهساران این خطه امروز 15 اردیبهشت بار دیگر در پای صندو ق های رای حماسه می آفرینند.

بانوان غیور و ولایت مدار لرستانی دیگر بار با تعصب حمایت از مملكت و صیانت جمهوری اسلامی ایران به پای صندوق های رای می شتابند .

امروز زنان فهیم لرستانی بار دیگر به تمامی دنیا نشان میدهند كه در تصمیمات كشور و حمایت از انقلاب اسلامی ثابت قدم مانده اند و دنباله رو شهدای انقلاب اسلامی هستند .

بانوان لرستان همانند سالیان دفاع مقدس كه با دعای خیر عزیزان خود را راهی جبهه های جنگ حق علیه باطل می كردنند امروز را روز سرنوشت ساز ملت ایران و آغاز حماسه ای دیگردر مرحله دوم نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درنظر دارند .

زنان لرستانی با حضور پر شور در پای صندو ق های رای اقتدار و سربلندی نام مقدس جمهوی اسلامی ایران را به استكبار نشان خواهند داد.

آنان امروز ثابت خواهند كرد كه انتخابات عرصه تجلی اراده ملت ایران است و به عنوان یك وظیفه دینی و ملی به این عرصه اهمیت می دهند و پرشور و بانشاط در عرصه انتجابات مجلس نهم شركت خواهند كرد.

بانوان استان لرستان قدم هایی محكم و استوار در این عرصه خواهند برداشت تا همچنان موجبات یاس و ناامیدی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را فراهم كنند و ایران اسلامی با پشتیبانی مردم ملت بزرگ در میان دیگر كشورها سربلند و سرافراز باشد.

استان لرستان در مجموع داری هفت حوزه انتخابیه است كه وضعیت سه حوزه انتخابیه آن با انتخاب پنج نماینده در مرحله اول مشخص و تایید شده است.

مرحله دوم انتخابات مجلس در سطح چهار حوزه انتخابیه باقیمانده برای انتخاب چهار نماینده دیگر استان لرستان در مجلس شورای اسلامی امروز جمعه برگزار خواهد شد.

هشت داوطلب نمایندگی در این چهار حوزه برای كسب آرای لازم و حضور در مجلس شورای اسلامی بایكدیگر رقابت می كنند.

استان لرستان دارای 9 كرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است كه پنج نماینده استان در انتخابات مرحله اول انتخاب شدند. 7274/630

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط