سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۰۳:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۱:۳۷ ب.ظ تعداد بازدید: 109 بازدید کد خبر:2144 چاپ خبر

مردم لرستان تحریم ها را با یك بند انگشت تحقیر كردند

0

خرم آباد – دور دوم انتخابات مجلس نهم در حالی برگزار می شود كه لرستان همچنان در تب و تاب انتخابات و فضای متاثر از این حال و هوا است.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، مردم لرستان امروز در بهاری دیگر از تاریخ سیاسی ایران، به صحنه انتخابات گام نهاده اند تا با اعلام حضور خود ابرقدرت های شرق و غرب را برای بارها مایوس كنند.

ابرقدرتهایی كه به خیال خام خود با اعمال تحریم ملت ایران را تحت فشار قرار می دهند اما نمی دانند این تحریم ها، ملت سرافراز ایران را روز به روز قدرتمند و با شكوه تر می سازد.

بیگانگان و دست درازان دنیای غرب كه از همه توطئه ها و ترفندها در مانده و راه تحریم را پیش گرفته اند امروز بزرگی و عزم راسخ ملت ایران را به نظاره نشسته اند و می دانند كه ایران ‘ بیدی نیست كه با این بادها بلرزد’.

اقشار مختلف مردم ایران با هر دید و سلیقه سیاسی امروز به میدان آمده اند تا اثرانگشتشان را با مهر تایید نظام و انقلاب بر صفحه شناسنامه شان حك كنند.

امروز مهرهایی كه بر شناسنامه ها ثبت می شود و بند انگشتانی كه رنگین می شود تحریم های ابرقدرتها را به سخره گرفته است.

امروز روز حقارت آمریكا و غربزدگان است، روزی است كه بند بند انگشت ایرانیان تحریم، تهدید وتوطئه های این خونخواران جهانی را تحقیر كرده است.

ملت همیشه در صحنه ایران امروز همچون صحنه های دیگر در طول 33 سال تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی وارد عرصه شدند تا ثابت كنند برای از بین بردن آمریكا نیازی به صلاح هسته ای ندارند بلكه آمریكا و طرفدارانش را تنها با یك بند انگشت خود له می كنند.

امروز غرب پی برده كه ملت و دولت ایران در یك سو گام بر می دارند و با تبعیت از ولی فقیه زمانشان به آینده ای روشن و افقی بیكران چشم دوخته اند.

دور دوم انتخابات مجلس نهم در لرستان نیز همانند سایر نقاط كشور با شور و نشاط خاصی در حال برگزاری است و گویا جمعیت رای دهندگان تمامی ندارد.

مردم لرستان در چهار حوزه انتخابیه خرم آباد و چگنی، دورود و ازنا، بروجرد و اشترینان و پلدختر به پای 787صندوق رای آمده اند تا چهار نماینده منتخب خود را به جمع پنج منتخب دور نخست پیوند بزنند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط