سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۲۰:۰۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۸:۱۳ ق.ظ تعداد بازدید: 260 بازدید کد خبر:2135 چاپ خبر

روند برگزاری انتخابات در لرستان مطلوب است

0

خرم آباد – جانشین رییس ستاد انتخابات لرستان گفت: در حال حاضر با توجه به حضور چشمگیر و پرشور مردم استان در پای صندوق های اخذ رای، روند برگزاری انتخابات در استان مطلوب است.

‘محمدامین رضوانی’ روز جمعه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به گذشت بیش از چهار ساعت از آغاز زمان رای گیری، اكنون اغلب شعب اخذ رای در استان لرستان مملو از جمعیت افراد واجد شرایط برای ریختن آرای خود به صندوق های اخذ رای هستند.

وی تصریح كرد: این حضور نوید برگزاری انتخابات سالم و پرشور در استان لرستان را می دهد كه با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و تامین امكانات موردنیاز، هیچ مشكلی برای برگزاری انتخابات در فضایی سالم و بدور از هرگونه تنش وجود ندارد.

وی اظهار داشت: همچنین در راستای سالم سازی فضای انتخابات استانداری لرستان حدود 40 نفر از مدیران كل دستگاههای اجرایی استان را به حوزه های انتخابیه استان اعزام كرده اند تا مردم بدانند به دور از هرگونه جانبداری این عرصه در حال برگزاری است.

رضوانی افزود: این افراد به عنوان نمایندگان تام الاختیار استاندار لرستان روند برگزاری انتخابات از زمان آغاز رای گیری تا پایان این عرصه را رصد خواهند كرد تا از این طریق بتوان نظارت مطلوبی بر این عرصه سیاسی و اجتماعی در استان داشته باشند.

وی افزود: به همین منظور تمامی عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، امنیتی و انتظامی آموزش های لازم را فرا گرفته و در خصوص برگزاری انتخابات سالم و در صحت كامل نیز توجیه شده اند.

استان لرستان در مرحله اول انتخابات پنج نماینده حوزه های انتخابیه خرم آباد، بروجرد، الیگودرز، كوهدشت و حوزه انتخابیه سلسله و دلفان را راهی خانه ملت كرد و در این دوره نیز چهار نماینده دیگر شهرهای خرم آباد، بروجرد، پلدختر و حوزه دورود و ازنا را به مجلس شورای اسلامی می فرستند.

در استان لرستان با حدود 800 هزار نفر افراد واجد شرایط 787 شعبه اخذ رای اختصاص یافته تا مردم در چهار حوزه انتخابیه آرای خود را به این صندوق ها بریزند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط