سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۰۹:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۸:۰۰ ب.ظ تعداد بازدید: 79 بازدید کد خبر:2120 چاپ خبر

میرتاج الدینی از جلسه رضایت بخش دولت و مجلس درباره هدفمندی یارانه ها خبر داد

0

تهران- معاون پارلمانی رییس جمهوری با اشاره به جلسه دیشب(چهارشنبه شب) مجلس و دولت درباره هدفمندی یارانه ها و سایر مباحث اقتصادی گفت: اعضای شركت كننده از تشكیل این نشست راضی بودند چرا كه تبادل نظر خوبی بین دولت و مجلس انجام شد.

حجت الاسلام والمسلمین ‘محمدرضا میرتاج الدینی’ عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: این جلسه در دفتر رییس جمهوری و با حضور اعضای هیات رییس كمیسیون تلفیق مجلس و سایر اعضای این كمیسیون به مدت دو ساعت برگزار شد.

وی با بیان این كه برگزاری این جلسه به منظور نزدیك كردن دیدگاههای كارشناسی دولت و مجلس به یكدیگر در زمینه هدفمند سازی و مباحث دیگر اقتصادی بود.

وی اظهارداشت: اعضای كمیسیون تلفیق نقطه نظرات خود را در مورد قانون هدفمند سازی یارانه ها و سایر موارد اعلام كردند و رییس جمهور نیز آثار خوب هدفمندی یارانه ها را در این مدت و برنامه دولت برای تداوم آن را تشریح كرد.

به گفته میرتاج الدینی، رییس جمهوری به نمایندگان نسبت به برنامه های دولت اطمینان لازم داد كه همه ابعاد هدفمندی یارانه ها را بررسی كرده و برنامه های كارشناسانه را ادامه می دهد.

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت كه دكتر احمدی ن‍ژاد از مجلس خواسته است كه دولت را در این زمینه مساعدت كند و افزوده كه از ابتدا كارها با تفاهم بین مجلس و دولت آغاز شده است و تداوم آن نیز با تفاهم پیش می رود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط