سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۰۶:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۰۸ اسفند ۱۳۹۲در ۷:۵۴ ب.ظ تعداد بازدید: 530 بازدید کد خبر:20438 چاپ خبر

قمار بر سر جان، نوجوان نورآبادی را به کام مرگ کشاند

0

به گزارش لکنا به نقل از پایگاه خبری دلفان امروز؛ قرص فسفید آلومینیوم یا همان  قرص برنج بازهم در شهرستان دلفان قربانی گرفت اما اینبار ماجرا با دفعات قبل متفاوت بود. براساس اخبار رسیده چند نوجوان نورآبادی که در یک قهوه خانه مشغول ورق بازی هستند، با هم بر سر جان خود قمار کرده و […]

1393489422

به گزارش لکنا به نقل از پایگاه خبری دلفان امروز؛ قرص فسفید آلومینیوم یا همان  قرص برنج بازهم در شهرستان دلفان قربانی گرفت اما اینبار ماجرا با دفعات قبل متفاوت بود.

براساس اخبار رسیده چند نوجوان نورآبادی که در یک قهوه خانه مشغول ورق بازی هستند، با هم بر سر جان خود قمار کرده و با این شرط که بازنده باید جام شوکران امروزی یا همان قرص برنج را بخورد مشغول قمار می شوند.

در نهایت با پایان این قمار هولناک نوجوان 16 ساله بازنده این رقابت قرص را خورده و بعد از چند ساعت از دنیا می رود.

به نظر می رسد نظارت بر قهوه خانه ها که به اماکنی برای گسترش انواع فساد تبدیل شده اند امری ضروری است و بروز اینگونه حوادث شاید تلنگری باشد تا بیش از بیش به نظارت بر اینگونه اماکن پرداخته شود.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. حالا ديگه قهوه خا نه ها هم فقط و فقط شدند جاي فساد . بابا كوتاه بيايد تا كي افراط و تفريط . سرما يه گذاري خارجي كه بالا س . انواع را ه حل هاي اشتغال زا هم توي استان كه ماشا الله خيلي زياده . اين همه ما بالا ترين استان از نظر رفاه هستيم . ديگه چي مي خايد شما .
  عزيز من اگر جوانان تنها سر گر مي شونن قهوه خا نه س اگر ارزش ها توسط سياست با زان دين دار ماب هتك شده . اگر در جا معه فقر اطلا عا تي وجود داره . قهوه خا نه نبا شه يه جا يي پيدا مي شه . اين قدر هم از نظارت حرف نزنيد كه چهل سال است نظارت مسي شه
  چرا روي امتياز برق كه يك با ره 5 برابرشده نظارت نيست
  چرا روي اون چن نفري كه با لا ترين پول ها را بردند و پس نمي دهند نظارتي نبوده
  چرا روي تورم و گرا ني نظارت نيست

  چرا روي مسئولين ريا كار كه به صند لي هاي اقتصادي و امنيتي و فذهنگي از خرد تا كلا ن چسبيدن نظارتي نيس

  حالا ديگه قهوه خا نه ها را هم ببنديد تا جا معه اصثلا ح بشه

  [پاسخ]

 2. برای مسولین چیز مهمی نیست

  [پاسخ]

 3. برادر من زیاد از این و اون تقصیر نگیرید مشکل فرهنگ خودمونه .اخه این هم شد شرط بندی.

  [پاسخ]

 4. سلام :من به عنوان خواهری که دو برادر قلیونی دارم شب وروز کارم ناله وناراحتیم به خاطر وضع این دو برادروم وهمه جونهاست به خداقسم دلم موند که این برادرام یک شب قلیونی نرن فقط یک شب وهرچی حرف والفاظ عجیب وغریب ازشون می شنوم هرچی به زبون خوش با دشمنی وهر کاری می کنم هیچ فایده ای همه همه نداره باور کنید این قلیونیای نورآباد شدن مایه فساد وبدبختی همه جونهاو خونوادهها چرا نمی خوایم واقعیتهارو بپذیریم .

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط