سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۲۶:۱۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۲:۳۵ ب.ظ تعداد بازدید: 690 بازدید کد خبر:2032 چاپ خبر

حاشیه های جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان لرستانی با یكی از داوطلبان نمایندگی

0

خرم آباد – جلسه پرسش و پاسخ انتخاباتی دانشجویان دانشگاه لرستان از محمدرضا ملكشاهی راد یكی از داوطلبان مرحله دوم انتخابات خرم آباد با حضور 500 دانشجو در دانشگاه لرستان برگزار شد كه این برنامه حاشیه هایی را نیز بهمراه داشت.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگارایرنا، در جریان برگزاری این جلسه دو ساعته، ورودی دانشگاه لرستان به دلیل همراهی گسترده طرفداران ملكشاهی راد با وی مملو از جمعیت بود و ماموران حراست دانشگاه مانع از ورود این افراد می شدند.

این اقدام ماموران موجب مسدود شدن ورودی و انتظار زیاد و اعتراض گسترده دانشجویانی بود كه قصد ورود به محوطه دانشگاه را داشتند.

ممانعت ماموران از ورود خودروها نیز موجب شد تا همراهان داوطلب نمایندگی مسیر طولانی ورودی تا سالن جلسه را پای پیاده طی كنند.

ورود گسترده افراد به عنوان هواداران داوطلب موجب بروز بی نظمی های در جلسه شد كه مجری نشست بارها این موضوع را تذكر داد.

داوطلب انتخابات مجلس نهم خرم آباد و چگنی دراین جلسه گفت: باید قوانینی وضع شود كه قدرت نامحدود نمایندگان

مجلس را محدود و دست آنها را ازهر سوء استفاده كوتاه كند.

‘محمد رضا ملكشاهی راد’ نسبت به شایعه فروش وقت نمایندگان مردم لرستان در مجلس نیز گفت: من یك معلم هستم و هم سخنران و مهارت سخن گویی را نیز دارم و یقین بدانید همواره دنبال فرصت سخن گفتن هستم اما دانشجویان باید این سئوال را از ذهن خود پاك كنند چرا كه فروش وقت نمایندگان در مجلس یك حرف عوامانه است.

وی همچنین در خصوص عزل و نصب مدیران از سوی نمایندگان در استان، گفت: 22 مدیر كل در استان لرستان طی چهار سال اخیر عزل شده اند كه 18 مدیركل به علت بازنشستگی و نظراستاندار تغییر كرده و الباقی با نظر ما نمایندگان جابجا شدند.

ملكشاهی راد در خصوص توسعه لرستان نیز گفت: دولت برای توسعه لرستان 20 هزار میلیارد تومان باید سرمایه گذاری كند و این اعتبار باید ظرف یك دوره پنج سال به استان اختصاص یابد.

ملكشاهی راد سوء مدیریت، عدم ایجاد زیرساخت ها و نامتناسب بودن صنایع ایجاد شده با حال و هوای استان را از عوامل ورشكستگی و عقب ماندگی صنعتی استان برشمرد و افزود: لرستان در حوزه صنعت هنوز در اول راه است و برای اینكه به سطح استان های برخوردار برسد باید زیرساخت ها كه در حال حاضر در حال شكل گیری هستند ایجاد شوند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط