سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۰۵:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۲در ۱۱:۰۱ ب.ظ تعداد بازدید: 593 بازدید کد خبر:20317 چاپ خبر

وزير قول داد: اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش

0

از آن‌جا که فرزند یک خانواده فرهنگی با فرهنگ سازمانی حاکم بر آموزش و پرورش آشنا است تحقق این امر به سود آموزش و پرورش است و من این مهم را پی‌گیری خواهم کرد. به گزارش لکنا به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وزیر آموزش و پرورش در گردهمایی مشترک اعضاء شورای […]

IMG17084099

از آن‌جا که فرزند یک خانواده فرهنگی با فرهنگ سازمانی حاکم بر آموزش و پرورش آشنا است تحقق این امر به سود آموزش و پرورش است و من این مهم را پی‌گیری خواهم کرد.

به گزارش لکنا به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وزیر آموزش و پرورش در گردهمایی مشترک اعضاء شورای معاونان و مدیران کل استان‌ها، با بيان خبر فوق از ضرورت پی‌گیری اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش خبر داد.

دکتر "علی‌اصغر فانی" گفت: اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش را پی‌گیری می‌کنم.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این که سال‌ها معلمان و فرهنگیان خواستار قانونی شدن این مطالبه هستند افزود: این خواسته‌ای است که معلمان سال‌هاست به دنبال آن هستند و از آن‌جا که فرزند یک خانواده فرهنگی با فرهنگ سازمانی حاکم بر آموزش و پرورش آشنا است تحقق این امر به سود آموزش و پرورش است و من این مهم را پیگیری خواهم کرد.

قابل ذكر است اكثر دستگاه‌هاي اجرايي چنين قانوني دارند و فرزندان كاركنان‌شان را جهت استخدام در اولويت قرار مي‌دهند.

 

 

 

دیدگاه

 1. شاكريم گراوند فرهگي از كوهدشت لرستان

  با سلام ، درود خدا بر وزير راستگو ي دولت تدبير واميد واقعا سخن وزير محترم مبني بر اينكه فرزندان فرهنگيان با آموزش وپرورش آشنايي دارند را تجربه نموده ام واگر اين كار عملياتي شود كمك بزرگي به اين قشر زحمتكش جامعه مي شود .چشم اميد فرهنگيان به دولت تدبير واميد است .انشا الله جزو باقیات الصالحات خواهد بود.

  [پاسخ]

 2. باسلام :عالیه ،عالیه

  [پاسخ]

 3. با سلام اگر وزیر این قول را به سرانجام برساند کار بزرگی در حق فرهنگیان انجام داده است و همه فرهنگیان از او حمایت می کنند

  [پاسخ]

 4. شاكريم جان اينقدر حول نشو ، نزني روغنو بريزي! 20 ساله از اين حرف ها گفته مي شه اما تا به مرحله تصويب برسه فرزندان من وتو هم عصا به دست شده اند.

  [پاسخ]

 5. ضمن لحاظ شدن فرزندان بازنشستگان اميدوار به تحقق اين تصميم عادلانه هستيم زيرا درساير سازمانها و وزارتخانه ها غير از وزارت اموزش وپرورش اين امر تحقق پذيرفته است.

  [پاسخ]

 6. امیدوارانه چشم به راهیم….

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط