سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۴۷:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۱۰:۲۸ ق.ظ تعداد بازدید: 73 بازدید کد خبر:2005 چاپ خبر

كارگران لرستانی با آرمان های انقلاب تجدید بیعت كردند

0

خرم آباد- كارگران و تشكل های كارگری استان لرستان با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با آرمان های بلند انقلاب تجدید بیعت كردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دیدار كه روز دوشنبه انجام شد نمایندگان كارگران،تشكل های كارگری و كارفرمایی استان لرستان ضمن تجدید بیعت با امام راحل (ره) ، مقام معظم رهبری و آرمان های شهدا بر شتاب بخشیدن به روند تولید در استان تاكید كردند.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد نیز در این دیدار در سخنانی با تبریك هفته كارگر ، از قشر كارگر به عنوان بازوی توانمند پیشرفت كشور نام برد و گفت:رونق و توسعه كشور با تلاش و كوشش كارگران محقق خواهد شد.

حجت الا سلام و المسلمین سید احمد میرعمادی سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری در استان لرستان فراخواند و افزود: لرستان ظرفیت های بسیار خوبی برای توسعه بخش تولید و اشتغال دارد كه باید این ظرفیت ها به خوبی معرفی و مودر استفاده قرار گیرند.

مدیر كل تعاون ، كار و رفاه اجتماعی لرستان نیز در این دیدار گزارشی از اقدامات صورت گرفته از این این اداره كل در راستای حمایت از قشر كارگر و نیز رفاه و آسایش آنان ارائه كرد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط