سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۵۴:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲در ۱۰:۴۴ ق.ظ تعداد بازدید: 270 بازدید کد خبر:19980 چاپ خبر

مدیران ما بله قربان گوی مدیران ارشد استانی هستند/شهری ساخته ایم با امکانات روستا و بدون برنامه

0

حجت الله سوری در جلسه مشترک با اعضاء شورای شهر نورآباد امکانات شهری نوراباد را در حد یک روستا خواند و گفت: به دلیل بی تدبیری های گذسته به چنین وضعی دچار شده ایم.

1392446321

 

به گزارش لکنا به نقل از دلفان امروز، نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی در جلسه مشترک با اعضاء شورای شهر نورآباد با بیان اینکه اعضاء شورا محصول انتخاب مردم هستند گفت: عده ای اصرار بر ابطال انتخابات شورای شهر نورآباد داشتند که بنده اعتقاد داشتم در سال حماسه سیاسی نباید خدشه ای در انتخابات وارد شود.

حجت الله سوری با بیان اینکه علت بهره مند نشدن شهرستان دلفان از سفره پربرکت انقلاب بی تدبیری مدیران سابق بوده که همین امر موجب شده امروز شورا و شهرداری درگیر مسائل مالی شوند.

وی ادامه داد زمانی که دلار 7 تومانی در شهرهای کویری خرج می شد ما به فکر نبودیم و اکنون دیر شده است و ما شهری ساخته ایم با امکانات روستا و بدون برنامه ریزی اما امروز در مسیری قدم گذاشته ایم که گوشه ای از کار را بگیریم و باید به جای فکر به مسائل حزبی به فکر مردم باشیم.

نماینده مردم دلفان و سلسله با اشاره به اینکه وی و اعضاء شورا از مردم رای گرفته اند و نمی توانند خود را با فرماندار یا استاندار مقایسه کنند افزود: کار سختی را آغاز کرده ایم و به دلیل نبود صنایع در دلفان هم نمی توانیم از اصل 44 بهره ای ببریم.

سوری با انتقاد از برخی مدیران شهرستانی گفت: مدیران ما بله قربان گوهای مدیران ارشد استانی هستند و فقط به فکر حفظ پست و جایگاه خودشان می باشند.

وی با اشاره به محاسن و معایب الحاق اراضی فاز 3 و 4 فرهنگیان به طرح جامع شهری نورآباد گفت: پیگیر این هستیم که این کار به زودی انجام گیرد.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط