سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۰۳:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۲در ۱۲:۰۲ ب.ظ تعداد بازدید: 1,360 بازدید کد خبر:19822 چاپ خبر

نمکی که روی زخم بیماران پاشیده می شود/ زیرمیزی برخی جراحان و پزشکان در کوهدشت داد مردم را درآورده است

0

نمی خواهد نامش فاش شود. می گوید اگر نامم را بدانند، بیمارم را که هم اکنون روی تخت بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت بستری ست ترخیص نمی کنند و ممکن است اذیتمان کنند. از او می خواهم شرح ماجرا را برایم بگوید. با عصبانیت می گوید: یکی از جراحان بیمارستان 500 هزار تومان برای جراحی […]

نمی خواهد نامش فاش شود. می گوید اگر نامم را بدانند، بیمارم را که هم اکنون روی تخت بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت بستری ست ترخیص نمی کنند و ممکن است اذیتمان کنند. از او می خواهم شرح ماجرا را برایم بگوید. با عصبانیت می گوید: یکی از جراحان بیمارستان 500 هزار تومان برای جراحی بیمارمان از ما طلب کرده است. از شما می خواهم موضوع را رسانه ای کنید. مردم کوهدشت چه گناهی کرده اند که باید علاوه بر درد فقر و نداری این مصیبت ها را نیز تحمل کنند؟ مسئولان کجا هستند؟

 

19281

 

می گوید بیماران دیگری را نیز سراغ دارد که هر کدام مجبور به پرداخت زیرمیزی برای درمان بیماری و حتی بستری شدنشان شده اند!

چندی پیش یکی دیگر از بیماران پزشکی که این شهروند در مورد او سخن می گوید به خبرنگار ما مراجعه کرد اما پس از مدتی با اصرار مانع از درج خبر شد و گفت که او را به دست خدا می دهم. امیدوارم روز خوش نبیند!

حکایت زیر میزی گرفتن برخی جراحان و پزشکان در شهرستان کوهدشت به یک اپیدمی تبدیل شده که با توجه به مشکلات فراوان اقتصادی مردم تحمل بار آن گران می نماید. نبود دستگاه نظارتی قدرتمند و عدم برخورد قاطع و بدون تسامح با این دسته از پزشکان که خود ناشی از سوء مدیریت در حوزه ی بهداشت و درمان این شهرستان است باعث شده است که این پزشکان غیر متعهد همچنان آزادانه مشغول چپاول جیب مردم زجرکشیده و بیمار باشند.

 

n00200007-b

 

انتظار می رود ریاست جدید دانشگاه علوم پزشکی لرستان جناب آقای دکتر ساکی که اخیراً در بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کوهدشت نیز از وضعیت بد این بیمارستان ابراز نارضایتی کرده بود، در این خصوص چاره اندیشی سریع نماید.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. انرژي هسته اي حق مسلم ماست .

  [پاسخ]

 2. بازديد دكتر ساكي از بيمارستان حضرت امام خميني(ره) شهرستان كوهدشت
  view_templateكد خبر: 5686 تاريخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۱۹ تعداد بازديد: 94
  بازديد دكتر ساكي از بيمارستان حضرت امام خميني(ره) شهرستان كوهدشت ( شنبه 19 بهمن ماه 92)
  هوشنگ بادپي مدير پايگاه خبري و اطلاع رساني وبدا در لرستان- دكتر ساكي سرپرست دانشگاه به اتفاق معاون درمان و مديران حراست و روابط عمومي دانشگاه از بيمارستان حضرت امام (ره) شهرستان كوهدشت بازديد كرد.
  در ادامه سلسله بازديدهاي سرپرست دانشگاه، صبح روز پنجشنبه هفدهم بهمن ماه جاري دكتر ساكي به شهرستان كوهدشت سفر كرده و ضمن بازديد از قسمت هاي مختلف بيمارستان امام خميني(ره) اين شهرستان از نزديك در جريان ارائه خدمات درماني به مردم قرار گرفت.
  دكتر ساكي با ابراز نارضايتي از عدم توسعه مراكز درماني كوهدشت در سنوات گذشته از وضعيت نامناسب بيمارستان اين شهرستان به شدت ابراز تأسف كرده و تصريح كرد: بيمارستان امام (ره) كوهدشت بويژه اورژانس آن به هيچ وجه وضعيت مناسبي ندارد و ارائه خدمات درماني در اين بيمارستان در شان مردم شريف كوهدشت نيست و هر چه سريعتر بايد نسبت به اصلاح و ارتقاء اين مركز چاره انديشي گردد.

  [پاسخ]

  فتنه در :

  ای کاش مدیر سایت خبر بازدید را به صورت ویژه از سایت دانشگاه که محمدی آنرا کپی کرده است برای بازدید کنندگان محترم نمایش بدهند.

  [پاسخ]

 3. تنها دکتر شکسته بندی در کوهدشت آقای ص) من دست فرزندم شکسته بود در بیمارستان که بستری شد بعد از اینکه دیدش آنرا آتل کرد وگفت بعد ازظهر بیارش مطب اولا مطبش در دوطبقه ای هست که برای شکستگی پا خیلی دشوار است. بعد از ظهر که به مطب رفتم گفت 500 هزار به منشی بده خلاصه با هزار سفارش ندارم و بدبختم …… 350 هزار بخاطر گچ گرفتن از من گرفت در صورتی که یکی از فروشندگان تجهیزات پزشکی گفت بده من تا برات ببندمش یک ریال هم ازت نمی گیرم . جناب آقایان دانشگاه واقعا سری به این دکتر کوهدشت بزنید که شده گردنه .. روزی بالای 50 میلیون کاسبه

  [پاسخ]

 4. وقتی رییس دانشگاه اوضاع رو اینقدر نابسامان ومفتضح اعلام می کنند بدانید بر مردم چه رفته است.

  [پاسخ]

 5. نمی دانم از کجایش شروع کنم وچه بگویم که دلم بیش از مسئولین از دست مردم خون است .مردمی که هر بلایی سرشون بیاد جیکشان در نمی آید روزی که این بازدید صورت گرفت جمعیت زیادی از مردم در ساعت ملاقات در محوطه بیمارستان حضور داشتند اما هیچکدام شهامت وشجاعت اینکه بیایند ودوکلمه با رییس دانشگاه از فجایعی که در بیمارستان اتفاق می افتد صحبت کنند عده ای هم که از اقشار آگاه بودند رودرباسی و آشنایی با دکتر امرایی را بهانه سکوت خفت بار شان می نمودند .یک رییس بانک وچند کارمند بازنشسته که از عدم رسیدگی به بیمارانشان اعتراض زیر لبی داشتند از جمله این افراد بودند.تنهاد یک جوان کم سواد به خودش جراُ ت داد با رییس دانشگاه از عدم رسیدگی به مادر بیمارش حرف بزند واون هم با اگاه سازی ودعوت وی از طرف یکی از همکارانمان .بماند…..

  ای مردم عزیز شما همه می دانید درتمام شبانه روز در هر شیفت کاری فقط یک پزشک عمومی کار می کند که سرعت معاینه کردن مردم هزاران بلا نسبت مردم بیشتر از سرعت معاینه دام توسط دامپزشک است درحالیکه بایستی حداقل پزشک اورژانس ودرمانگاه سرپایی دونفر جدا باشد.مردم عزیز درهمه جای دنیا حتی خرم آباد والشتر صبح وعصرپزشکان متخصص در درمانگاه تخصصی بیمارستان مردم را باویزیت دولتی معاینه می کنند.درحالیکه درکوهدشت هم صبح وهم عصر تمام پزشکان متخصص در مطبهای خصوصی خودشان مردم راسر کیسه می کنند وجیبشان را خالی میکنند . داروخانه را به کسانی میدهند که پدر مردم راباگرانفروشی درآورده اند واین را همه میدانید .تزریقات را به یک معلم داده اند که یک مشت آدم با مدارک یر معتبر را گماشته وبابت هر آمپول چند برابر نرخ دولتی از مردم می گیرند .کارگران بیچاره ای که باید 1شبانه روز کار کنند و48 ساعت استراحت داشته باشند یک روز کار ویک روز استراحت هستند واگر اعتراض کنند پدرشان را در می آورند.اکثر پزشکان اورژانس ساکن کوهدشت نیستند ودرماه 6تا7روز می آیند وکنتراتی شبانه روز کار می کنند درحالیکه از خستگی کلافه میشوند حالا قضاوت کنید چطور به طبابت مردم می رسند؟اما اماامااما>>>>>>>>>بیش ازهمه برای قلم به دستان ووب نویسانی که شاُن وجایگاه قلمی که خدا به آن قسم خورده رو نمدانند وجیره خوار زبونانی چون خودشان شده اند واز موش هم ترسوترند وکامنت های مردم رو در سایتشان نمی گذارند بیزارم وبدانند اون چیزی راکه تصور می کنند خودشانند ، مردم نیستند………..وآن کسانیکه بازدید می کنند ونظر

  [پاسخ]

  منصوری در :

  درود بر شرفت !!!!!

  [پاسخ]

 6. با تشکر برای این گزارش من بچه ام پاش شکسته بود چند روز او را برای زیر میزی معطل کردند و بماند که با اتل بندی خوب استفاده از پلاتین لازم نبود ولی بنظر میرسدبا لوازم فروش هماهنک بودند حالا من مانده ام و زیر میزی دیگر برای خارج کردن پلاتین و هزینه های که کمر ادمهای کم در امد را خرد میکند وای از قسم نامه که پزشکان …..

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط