سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۹:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۸:۵۱ ق.ظ تعداد بازدید: 78 بازدید کد خبر:1981 چاپ خبر

آمادگی كامل برای حضور حداكثری مردم در دور دوم انتخابات فراهم است

0

خرم آباد – جانشین رییس ستاد انتخابات لرستان و مدیركل سیاسی انتخابات استانداری استان گفت: در حال حاضر آمادگی كامل برای برگزاری انتخابات سالم و حضور حداكثری مردم در دور دوم نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم است.

‘محمدامین رضوانی’ روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به همین منظور اقدامات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و بانشاط با حضور و مشاركت حداكثری مردم در این عرصه فراهم شده تا مانند دوره قبل این انتخابات به همت تمامی عوامل اجرایی در صحت و سلامت كامل برگزار شود.

وی با بیان اینكه حضور در انتخابات یك وظیفه شرعی و قانونی است، گفت: عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی و انتظامی به صورت ویژه آمادگی كامل برای برگزاری انتخابات سالم در این دوره را دارند.

وی تصریح كرد: برگزاری انتخابات سالم با حضور دشمن شكن مردم یكی از اهداف اصلی نظام مقدس جمهوری به ویژه فرموده مقام معظم رهبری است به همین منظور ستاد انتخابات استان در این زمینه از هیچ كوششی دریغ نخواهد كرد.

رضوانی افزود: انتخابات در دوره اول در استان لرستان با انتخاب پنج نماینده در حوزه های انتخابیه خرم آباد، بروجرد، كوهدشت، الیگودرز و حوزه سلسله و دلفان به خوبی و در سحت كامل برگزار شد و در این مرحله نیز تكلیف چهار نماینده دیگر استان در خانه ملت مشخص خواهد شد.

وی گفت: در این دوره چهار نماینده حوزه های انتخابیه خرم آباد، بروجرد، پلدختر و حوزه دورود و ازنا مشخص می شود تا 9 نماینده مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی تعیین شوند.

مرحله دوم نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر كشور روز 15 اردیبهشت ماه جاری در لرستان برگزار می شود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط