سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۳:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۳:۵۴ ب.ظ تعداد بازدید: 155 بازدید کد خبر:1963 چاپ خبر

خداحافظی رسمی گواردیولا با بارسا/ “ویلانووا” سرمربی آبی و اناری‌ها شد

0

در کنفرانس خبری امروز باشگاه بارسلونا بعد از تایید خبر رفتن پپ گواردیولا از نیمکت این تیم “تیتو ویلانووا” به عنوان سرمربی فصل آینده آبی و اناری ها معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، “ساندرو روسل” رئیس باشگاه بارسلونا در کنفرانس خبری اعلام کرد تیتو ویلانووا سرمربی فصل آینده بارسا خواهد بود.

بارسلونا در 4 سال حضور پپ گواردیولا روی نیمکت این تیم بازیکنان جوان زیادی را از تیم B بارسلونا به تیم اصلی معرفی کرد و آندونی زوبی زارتا مدیر ورزشی باشگاه اعلام کرد انتخاب ویلانووا هم در ادامه این روند صورت گرفت.
زوبی زارتا گفت: تیتو فلسفه بارسلونا را ادامه می دهد. ما همیشه گفته ایم اگر بارسا به بازیکن نیاز داشته باشد به تیم دوم خود رجوع می کند و از بازیکنان آکادمی استفاده می کند. اکنون هم تیتو ویلانووا را که از خودمان است به عنوان سرمربی انتخاب می کنیم.

پپ گواردیولا نیز معتقد است ویلانووا یک انتخاب بسیار خوب است و با بارسا به موفقیت خواهد رسید.

پپ گفت: شما می توانید بهترین ها را از تیتو انتظار داشته باشید. او دانش بسیار بالایی دارد و همه بازیکنان او را به خوبی می شناسند. به نظرم باشگاه یک انتخاب فوق العاده را انجام داد. من و تیتو در کنار هم موفق شدیم بارسا را به اینجا برساینم اما همیشه من در صحنه بودم و او کمتر مورد توجه قرار می گرفت.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط