سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۰۹:۲۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۲در ۲:۲۵ ب.ظ تعداد بازدید: 518 بازدید کد خبر:19570 چاپ خبر

فراخوان هفته نامه ی بیان لر برای ویژه نامه ی حنجره ی زخمی زاگرس

0

  به گزارش لکنا، هفته نامه بیان‌لر به مناسبت ۲۰ بهمن، مصادف با پنجاه و هشتمین سال تولد حنجره زخمی زاگرس اقدام به انتشار ویژه‌نامه‎ی استاد ایرج رحمانپور خواهد نمود. لذا از کلیه قلم‌ به دستان زاگرسی و ارادتمندان به ایشان دعوت می‌نماید که مطالب و مقالات خود را به نشانی؛ bayanlor@yahoo.com ارسال کنند.   […]

Untitled-1

 

به گزارش لکنا، هفته نامه بیان‌لر به مناسبت ۲۰ بهمن، مصادف با پنجاه و هشتمین سال تولد حنجره زخمی زاگرس اقدام به انتشار ویژه‌نامه‎ی استاد ایرج رحمانپور خواهد نمود. لذا از کلیه قلم‌ به دستان زاگرسی و ارادتمندان به ایشان دعوت می‌نماید که مطالب و مقالات خود را به نشانی؛ bayanlor@yahoo.com ارسال کنند.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود و سپاس جناب دوستمحمدی

  [پاسخ]

 2. ارادتمند استاد رحمانپور

  صد حیف و افسوس که استاد برای ماست، کاش که برای مردم اصفهان، یزد و یا شیراز و…. بود که استاد را در بالاترین جایگاه قرار می دادند تمامی حمایت های مالی و مادی و معنوی از استاد بعمل می آمد، آلبوم های استاد در موزه های نگه داشته می شد، مراسم تجلیل و نکوداشت برای استاد برگزار می شد و….عزیزان هم ولایتی استاد والامقام جناب آقای رحمانپور تاریخ، فرهنگ، سرمایه و نماد لرستان است بیایید قدر این سرمایه گرانبها را بیشتر بدانیم راستی در مقابل این همه خدمت استاد به قوم لر ما برای استاد چه کردیم…… باز هم صد حیف و افسوس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  یکی مثل شما در :

  ای ول
  واقعا درست گفین
  افسوس!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط