سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۰:۴۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۹:۱۱ ق.ظ تعداد بازدید: 70 بازدید کد خبر:1923 چاپ خبر

همایش ‘زمین پاك’ درنورآباد برگزار شد

0

بمناسبت هفته زمین پاك همایش زمین پاك روز سه شنبه در مركز علمی كاربردی شهرستان نورآباد برگزار شد .


سرپرست فرمانداری دلفان روز سه شنبه در این همایش آمادگی مدیریت اجرایی این شهرستان را برای حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت بازیافت زباله عنوان كرد و گفت : امروزه كارخانه های بازیافت می تواند از آلودگی بیشتر محیط زیست جلوگیری كند .

‘مهدی پازوكی ‘ با اشاره به اهمیت نگهداری از زمین افزود : زمین و هر آنچه كه در آن وجود دارد امانتی است كه خداوند برای آسایش و رفاه انسان و رفع احتیاجات آن آفریده است و بایستی بصورت اصولی از آن استفاده كنیم.

بهگفته وی ‏ ، بشر امروز با روی آوردن به تكنولوژی و استفاده بی رویه از منابع طبیعی آن باعث تخریب وآلوده شدن آن شده است كه نتیجه ای به جز به خطر افتادن حیات انسان نخواهد داشت.

رئیس شبكه بهداشت و درمان شهرستان دلفان نیزدر این همایش با اشاره به دفع غیر اصولی زباله در سطح شهر نورآباد خواستار چاره اندیشی مسئولان شهری برای حل مشكل زباله در منطقه بادآور شد .

‘یوسف رضا جهانیان ‘ با اشاره به اهمیت سلامت محیط زیست و همكاری همگانی برای جلوگیری از آلودگی محیط زیست تاكید كرد و گفت : محیط زیست متعلق به همه انسان ها و موجودات زنده است و رفتار ما نیز با آن باید به شكل اصولی و دلسوزانه باشد.

دوم تا هشتم اردیبهشت ماه به عنوان هفته زمین پاك نامگذاری شده است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط