سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۱:۲۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱در ۲:۵۵ ب.ظ تعداد بازدید: 181 بازدید کد خبر:1777 چاپ خبر

سپاه پاسداران خدمات بزرگی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته است

0

امام جمعه نور.آباد دلفان گفت : خدمات سپاه پاسداران به نظام مقدس اسلامی عظیم است واین نهاد در خنثی كردن توطئه های دشمنان، رشادت‌ها وایثارگری‌های جاودانه‌ای از خود به نمایش گذاشته است.

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا ، ” حجت الاسلام محمد تقی صرفی پور” در خطبه های نماز نورآباد افزود: تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي (1358 ه ش)یكی از نعمت های بزرگی كه به ملت ایران عطا شد و وقتی كارنامه این نهاد مقدس وشجره طیبه را مرور می كنیم یاد لشكریان رسول الله در ذهن ها تداعی می شود.

وی ، افزود حماسه سپاه پاسداران در دوران فاع مقدس وبعد از آن جاودانه است و این نهاد تاثیرگذار در كشور همواره در عرصه‌های مختلف دفاعی، فرهنگی، سازندگی و علمی نقش آفرینی كرده و به الگوی برای آزادیخواهان جهان تبدیل شده است.

وی، در ادامه به آثار معنوی زندگی پربركت حضرت فاطمهُ (س)، پرداخت و اظهار داشت : آن حضرت در تاریخ بشریت تاثیر گذاربوده و باعث انسان سازی بسیاری از افراد بخصوص زنان شیعه شده است.

خطیب جمعه نورآباد با بیان اینكه ،حضرت زهراء سند مظلومیت اهل بیت و امامت است خواستار هرچه با شكوه تر برگزارشدن مراسم عزادری آن بانوی بزرگ شد و افزود : هرچه سالروز شهادت حضرت فاطیه را با عظمت برگزار كنیم موجب وحشت وهابیت خواهد شد لذا باید چون روز عاشورا ،همه از بزرگ وكوچك به عزاداری بپردازیم .

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط