سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۵:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۹ آذر ۱۳۹۲در ۱۱:۵۷ ب.ظ تعداد بازدید: 1,206 بازدید کد خبر:17542 چاپ خبر

حواشي معارفه ی شهردار جدید کوهدشت/ شهرداری که شاعر است!

0

به گزارش خبرنگار لکنا، آئین تودیع و معارفه ی شهردار جدید کوهدشت امروز عصر با حضور معاونین عمراني و امور شوراها و شهرداری های استاندار لرستان، مسئولین محلی، اعضای سابق و فعلی شورای شهر کوهدشت، برخی از اعضای شورای شهر خرم آباد و اقشار مختلف مردم در محل آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری اداره […]

به گزارش خبرنگار لکنا، آئین تودیع و معارفه ی شهردار جدید کوهدشت امروز عصر با حضور معاونین عمراني و امور شوراها و شهرداری های استاندار لرستان، مسئولین محلی، اعضای سابق و فعلی شورای شهر کوهدشت، برخی از اعضای شورای شهر خرم آباد و اقشار مختلف مردم در محل آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت برگزار شد. درویشی رئیس شورای شهر چهارم کوهدشت در این مراسم با اشاره به معضل نیروی انسانی مازاد و غیر متخصص در شهرداری کوهدشت در خصوص برخی مشکلات حوزه ی شهرداری کوهدشت توضیحاتی ارائه داد.

 

IMG_5982

 

مهندس کیان پور معاونت عمرانی استاندار لرستان نیز که تازه منصوب شده است طی سخنانی ضمن تشکر از تلاش های ملکشاهی نماینده ی شهرستان، به شهردار جديد توصيه كرد كه به مبلمان شهري و بحث آسفالت معابر توجه ويژه نمايد. وي به ظرفیت های بالای کوهدشت و مشکلات فراوان آن اشاره کرد و گفت: برای کوهدشت مبلغی بالغ بر یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان بودجه در بحث عمران شهری اختصاص داده شده است. كيان پور همچنین ابراز داشت استانداری لرستان حاضر است با مشارکت 50 درصدی از لحاظ اعتبارات در بحث عمران شهری کوهدشت مشارکت نماید.

 

IMG_5993

 

سخنران پایانی مراسم بعد از اهدای الواح تقدیر به اعضای سابق شورای شهر کوهدشت و شهردار جدید، مراد کرمی شهردار منتخب بود که سخنان خود را در قالب یک شعر بلند ارائه کرد. شعری که در كنار غناي مفهومي خود، از لحاظ دستوری، رعایت وزن و قافیه کاملاً ایراد داشت و تشویق توأم با لبخند حاضران را برانگیخت.

 

IMG_6039

 

از دیگر حواشی این مراسم اجرای زیبا و رندانه ی فريبرز قلندری، مجری برنامه به همراه کنایات و ارائه ی مطالبات مردم در قالب متون ادبی و اشعار لکی بود. همچنین در بخش تقدیر از اعضای سابق شورای شهر کوهدشت علی رغم درخواست مکرر مجری حاضرین در سالن حاضر به تشویق آقایان نشدند.

 

IMG_6003


گزارش: مهدی دوست محمدی/ عکس: سجاد درویشی

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. مهدی جان دست مریزاد ولی کاش اون شعر شهردار محترم را هم درج می کردید تا براندازش کنیم

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط